Sari la conținut
Forum Roportal
Aalex_Vlad

"Charmed"

Postări Recomandate

ma uitam si eu... il vedeam pe un program sarbesc cand ma duceam la tara in vacante. erau inainte cu cateva episoade fata de cei de pe tvr2.

avea un "farmec" deosebit la inceput cand era prue. ea imi placea cel mai mult. apoi s-a dus... inca-l urmaream, dar acum am pierdut firul... cand mai este?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place foarte mult serialul... pacat ca din cele 8 serii nu am vazut decat 4 si acelea cu episoade lipsa... stie cineva cum as putea sa fac rost de toate seriile complete? Ma poate ajuta cineva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si mie mi-a placut serialul dar imi pare rau ca nu l-am vazut pe tot si acum l-am cauat pe youtube da nu l-amn gasit si veau sa fac rost de el daca cine stie? :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mie imi place foarte mult serialul... pacat ca din cele 8 serii nu am vazut decat 4 si acelea cu episoade lipsa... stie cineva cum as putea sa fac rost de toate seriile complete? Ma poate ajuta cineva?

eu am reusit sa fac rost complet de 4 sezoane..si acum astept sa imi downlodeze si celelalte 4....ca e destul de mult....da numai cu titrare sunt ceva probleme...dar eu am preferat sa vad fara titrare....oricum m-au fermecat serialele ...si abia astept sa ma apuc sa vad sez 5,ca mai am un pic si il termina si pe asta de scos....si dupa sa le vad si pe restul....daca vrei iti pot spune de unde am facut rost de pe ele....de pe o adresa de pe net.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

care e mai bun dintre Charmed si Witches of East End?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Greu de spus. Witches e abia la primul sezon dar are mare potential. Charmed a fost super fain dar cu o tenta de poveste, usor de digerat. Witches mi se pare mai intunecat mai brutal. Distinctia ar fi ca Charmed putea fi si un serial pentru toata familia pe cand Witches mi se pare strict adult. Asa le vad eu.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×