Sari la conținut
Forum Roportal
Baiatsaufata

Sunt gata?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 1 minut, Gaslight a spus:

Din ce știu eu (dar n-am studiat fenomenul) homosexualii nu sunt atrași de femei, deci mai degrabă ai fi bisexual. 

Eu zic sa te orientezi momentan spre femei (că-i mai natural), iar dacă în timp simți ca vrei altceva, te reorienteze. 

Ba nu. Sa se duca spre barbati... Si dupa... spre femei(daca va mai fi cazul) ... Ca oricum o sa ii fie gandu si la... Asa ca mai bine sa afle de pe acum daca i se potriveste... 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Baiatsaufata a spus:

Tu ai incercat?

Eu sunt cu femeile, nu stiu de gay nimic. Dar castravetele e un simbol falic, te va ajuta sa experimentezi cu el. 

Editat de observant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Baiatsaufata a spus:

 

Incearca ce te face pe tine fericit.

Si eu sunt de parere ca mai intai e mai bine sa incerci o relatie/mai multe cu femei. Daca nu te prinde si in continuare ai inclinatie catre barbati, cauta acolo.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, Maeve. a spus:

Ba nu. Sa se duca spre barbati... Si dupa... spre femei(daca va mai fi cazul) ... Ca oricum o sa ii fie gandu si la... Asa ca mai bine sa afle de pe acum daca i se potriveste... 

Sa nu rămână cu sechele ... zic și eu ... 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Gaslight a spus:

Sa nu rămână cu sechele ... zic și eu ... 

Pai si daca incearca cu femei, nu raman ele cu sechele? Adica... O sa fie vreo placere implicata sau lui ii va zburda... In alta parte? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dacă ele află că este atras și de bărbați, îl vor părăsi instantaneu, dar cum altfel să procedeze pentru a-și descoperi sexualitatea?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Gaslight a spus:

Dacă ele află că este atras și de bărbați, îl vor părăsi instantaneu, dar cum altfel să procedeze pentru a-și descoperi sexualitatea?

Ai si tu dreptate... 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, Baiatsaufata a spus:

Deci credeți că sunt gay?

Ai fost infiat de mic? Ai crescut la casa de copii? Ai avut o copilarie normala?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, adal* a spus:

Ai fost infiat de mic? Ai crescut la casa de copii? Ai avut o copilarie normala?

Sa inteleg ca riscurile ca sa devii homosexual sunt mai mari cand esti abandonat la nastere? Sau infiat? Si cei care teoretic ar avea o copilarie anormala, ei o vad perfect normala ca doar pe aia o cunosc. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×