Sari la conținut
Forum Roportal
Aalex_Vlad

Telenovelele

Postări Recomandate

Am vizionat si yo cateva episoade din "Numai iubirea" si pot sa spun ca e mai buna decat cele "de afara" :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi place numai iubirea.n am pierdut nici un episod pana acum.Imi place povestea telenovelei in general , dar nu si oana zavoranu care joaca fals. il admir pe alex papadopol+corina danila care cred eu ca faceau o pereche frumoasa in realitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

haha....lool....numai buzirea.. :dee ...:))....na nu e chiar asa de naspa....dar cel putin eu nu pot sa imi dau seama care e legatura intre titlul telenovelei si subiectul ei...eu as numi-o "Poveste de viata" sau ceva de genu...ca mai mult este vb despre ceea ce i se poate intampla oricui si care eu cred ca nu ar putea fi salvat neaparat de iubire.......ah eu urmaream "Clona" foarte entuziasmata...cel putin avea o coloana sonora ca sa ii zic asa...mai modesta decat in obisnuitele telenovele...cele cu amor,amor si tralala :dee care te faceau sa :) cand pleca armando de langa juanita :twisted: ..:)) ::): :mrgreen:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

::): mi-a placut cand ai zis "numai buzirea".nici tu nu o suporti pe buzata aia de qerida cum ii zic carcotasii. ::): .cum zice si pepe in videoclip>numai iubirea doar iubirea,iti da speranta sa traiesti,numai iubind si din iubire poti altora sa daruiesti" cred ca aceasta coloana sonora e si mesajul asa numitei telenovele.in fine parerea e impartita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca "Numai iubirea" este mai bun decat serialele latino-americane in general..cel romanesc e o incercare, un surogat daca vreti. M-am uitat la cateva scene sa am habar despre ce e vorba dar mai avem muult de munca pana sa-i ajungem pe mexicani si brazilieni. M-ar incanta insa o telenovela romaneasca de epoca, inspirata din interbelic de exemplu :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da,ar fi si o telenovela interbelica o idee,dar cu alti actori mai experimentati.cred ca numai iubirea e si cunoscuta prin cele 2 piese.pepe si lucian a carui piesa imi place enorm.pentru angelica c. din cand in cand ma mai uit si la telenovele asta cand am timp. dar foarte rar.prefer mai bine sa citesc o revista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai...eu am invatat spaniola din telenovele :)" asa ca nu am nimic in potriva telenovelelor :o

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Groaznice telenovele astea.. si cand ma gandesc ca ma uitam cand eram mica (si fraiera). Cat despre telenovela romaneasca nu mi se pare prea reusita si corina este prea batrana pentru rol.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×