Sari la conținut
Forum Roportal
MariaB

despre evrei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu cred ca evreii au spirit de "kamikze". Sunt prea egoisti!

Iar armata nu au avut pt ca au preferat sa bage banii in marfuri, nevazand utilitatea reala a unei armate.Nu aveau nici macar cate un revolver de fiecare.

iar cei care aveau nu stiau sa traga.....ha ha ha

unii prefera sa bage banii in marfuri....care ofera hrana familiei....decat sa se antreneze....ca sa fure mancarea altuia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar cei care aveau nu stiau sa traga.....ha ha ha

unii prefera sa bage banii in marfuri....care ofera hrana familiei....decat sa se antreneze....ca sa fure mancarea altuia.

Oricum eu nu ii vad bine. Sunt sclavii banului si asta e rau. Deja au inceput sa conduca lumea, si nu o fac cum trebuie. Sunt milionari si umbla cu camasile cusute in cot!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oricum eu nu ii vad bine. Sunt sclavii banului si asta e rau. Deja au inceput sa conduca lumea, si nu o fac cum trebuie. Sunt milionari si umbla cu camasile cusute in cot!

mi-ar placea sa vad si in romania milionarii cu aceleasi camasi...nu in masini scumpe.ar da dovada de bun simt.

sclavii banului......pai romanii cum sunt?

iar condusul lumii........

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce evreii, nu au fost combatanti in razboi?
pentru ca nu au avut un teritoriu de aparat

acum au un teritoriu si "combateaza"

 

Sunt sclavii banului si asta e rau. Deja au inceput sa conduca lumea, si nu o fac cum trebuie. Sunt milionari si umbla cu camasile cusute in cot!
acestea sunt lozinci

cati evrei cunosti si cati corespund descrierii tale!?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu cunosc doar trei evrei. da, negociaza la sange dar nicidecum nu umbla cu camasi cusute-n cot. iar unul dintre ei, pentru a nu se intoarce din cuvantul dat, a preferat sa plateasca ceva cu 10.000 dolari mai mult. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stai calm ca acum il au si ei...le-a trebuit un razboi mondial[pardon...doua] sa se trezeasca...dar acum sunt la fel..chiar mai buni

Oricum nu le va fi de nici un folos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ca nu au avut un teritoriu de aparat

acum au un teritoriu si "combateaza"

 

acestea sunt lozinci

cati evrei cunosti si cati corespund descrierii tale!?!

Efectele negative ale celui de-al doilea razboi mondial au fost regizate astfel incit evreii sa profite cit mai mult de pe ele si sa isi intemeieze un "stat" in detrimentul arabilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Efectele negative ale celui de-al doilea razboi mondial au fost regizate astfel incit evreii sa profite cit mai mult de pe ele si sa isi intemeieze un "stat" in detrimentul arabilor.
regizare, da

dar ideea cu statul este anterioara si nu i-a vizat initial pe arabi

americanii au insistat ca evreii sa aiba un stat in zona araba - din interese americanesti!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
regizare, da

dar ideea cu statul este anterioara si nu i-a vizat initial pe arabi

americanii au insistat ca evreii sa aiba un stat in zona araba - din interese americanesti!!!

Nu stiu daca ideea era anterioara sau nu, dar evreii au profitat din plin de moment.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
regizare, da

dar ideea cu statul este anterioara si nu i-a vizat initial pe arabi

americanii au insistat ca evreii sa aiba un stat in zona araba - din interese americanesti!!!

 

Fals, mai curand america exista din interese evreiesti :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×