Sari la conținut
Forum Roportal
ioanide

Jocul de-a scriitorul!

Postări Recomandate

Fratele Soniei, Bronx, a ramas impietrit! Incercand sa inteleaga insinuarea strainului si profitand de acest timp in cumpana, se odihni pentru cateva secunde.

Sonia, strain, socrela, bani... parca traia un cosmar.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- Maai, tu iti bati joci de mine?? Chiar nu stii ce averi o facut stimata ta mama cu bordelurile ei ..cel mai cunoscut lant din tara?..nu ca nu facea si numai pe productie proprie, dar au trecut-o anii

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bronx, socat de vorbele Strainului, ii desfigura fata cu doi pumni. Era la limita suferintei. Sonia disparuse, mama lui decedata se pare ca avea un trecut nu prea decent, iar el isi irosea timpul cu un neispravit aparut din senin.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bronx, socat de vorbele Strainului, ii desfigura fata cu doi pumni. Era la limita suferintei. Sonia disparuse, mama lui decedata se pare ca avea un trecut nu prea decent, iar el isi irosea timpul cu un neispravit aparut din senin.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- Sigur, ma testezi, raspunse Bronx fixandu-i cutitul de vanatoare intre picioare. Cand mai pui cuiva pistolul la tampla, sa nu uiti sa ridici piedica, continua acesta, fixandu-i darz privirea.

- Ok, esti apt sa urci pe munte, raspunse surazand Strainul in timp ce isi introducea pistolul in toc. Iata ce am gasit in pin. O bucata din rucsacul Soniei. A gresit drumul...trebuie sa ne grabim. Se intuneca.

- Chiar era necesar? insista Bronx.

- Da...pe muntele acesta nu supravietuieste oricine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si pe cand dadeau sa urce, Strainul se impidica si din buzunar ii cazu un buletin. Bronx citi numele: SILVER DANIEL. iar in acel moment ceva il strafulgera cu putere:

 

- Tu esti Silver Daniel, unul dintre cei mai cunoscuti mafioti ..esti pe toate posturile de la televizor..ai pana si renumita cicatrice pe obrazul stang!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cel mai de pret bordel de-a lui raposata ta mamica, de unde altundeva?..m-am indragostit si eu ca prostul. Pentru ea am zis si eu ca ma fac baiat cuminte, dar inainte trebuie sa dau o ultima lovitura, ca sa pot fugi cu banii si sa ne cumparam alte identitati. Asa ca tu esti probabil ultima mea victima...si raspunde dracului la intrebare: unde a pus desteapta de muma-ta testamentul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×