Jump to content
Forum Roportal
observant

Abuzarea copiilor in religii

Rate this topic

Recommended Posts

Acum 12 ore, Teddy ''-'' a spus:

Minunile nu mai necestita interactiunea lumeasca pe cale naturala. Copilul meu a fost vindecat de orbire, fara interventia medicilor. Deci...presupunerile tale sunt pe aratura.

Dumnezeu nu face nici un cacat de minune, ceea ce inventati voi ca ar face el sau ce ii atribuiti voi sunt trucuri de circ, ca coboara lumina din cer de paste, ca se schimba apa in vin, ieftinături de astea care nu contribuie cu nimic bun pe lume. Numai oamenii fac minuni, fie cu ajutorul stiintei, fie prin umanitatea lor cand se unesc pentru o cauza nobila.

Uite aici o minune ADEVARATA, REALA, facuta de oamenii de stiinta care au reparat ceea ce dumnezeul ala al tau a facut gresit, a dat in bara, a facut-o de oaie, sau pur si simplu si-a bagat picioarele in creatia lui.

• Like 2

Acum 14 ore, Teddy ''-'' a spus:

Din moment ce tu te afisezi cu satan aici si vorbesti de la el, n-am ce discuta cu tine.

''Enki e satan'' deci, piei satana.

Sursa: http://www.bucurialuisatan.com/forum/viewtopic.php?id=3861

Cred ca nimeni, niciodata pe forumul asta nu a dat mai multe linkuri si nu a facut mai multa publicitate ca tine site-urilor sataniste. Bravo, Teddy, felicitari, stapanul tau Satan este foarte multumit de activitatea ta.:lol2:  Iti spun eu, personal.

Si cum am zis, dumnezeul ala al tau nu a facut nicio minune, doar trucuri de doi bani. Numai oamenii fac minuni, fie cu ajutorul stiintei, fie prin umanitatea lor cand se unesc pentru o cauza nobila.

Edited by Enki