Sari la conținut
Forum Roportal
Teddy ''-''

Din opiniile supăratului pe lume

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 2 minute, Abbie3 a spus:

In locul tau nu m-as arunca atat de repede. E chiar invers. Daca te uiti la SUA de pilda, sustinatorii pedepsei cu moartea sunt in mare conservatori, ce la randul lor sunt in mare persoane religioase. Daca te uiti la statele islamice, iarasi, ploua cu decapitari si spanzurari.

E clar ca teddy nu se bazeaza pe date, statistici si fapte cand argumenteaza. El cauta sa invinuiasca pe atei si sataniști, atata stie. Ca Adal care argumenteaza cu muci, cosuri, si i se pare ca a construit o pledoarie stralucita, pentru ca a aglutinat litere. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La ‎13‎.‎09‎.‎2020 la 13:44, Teddy ''-'' a spus:

Biserica nu e program de circ.

Serios?! De când? S-a dat vreo lege ieri și n-am prins-o?

Disclaimer: alaltăieri am citit în presă că PreaCaLaȚarăFericitul Danny El, zis El Securidaddy, după ce a petrecut o noapte de post și rugăciune într-un resort de cinci (5) stele, a pogorât dis-de-dimineață între pământeni aka prostălăi, și a îndemnat credincioșii să facă donații către Biserică.

Și acum vine sfânta treime Teddy, formată din Fructe, Morcovi, Vitamine, și ne spune că s-a terminat circul?! WTF?!

Băi, prostanilor, bor reprezintă cel mai evoluat grup infracțional organizat de pe Pământ! Gândiți-vă doar la imensele proprietăți pe care acest spălător de creiere îl deține în România! Cele peste 14000 de biserici și mănăstiri, cu terenurile de sub și de lângă ele și cu toate averile aferente! 

Gândiți-vă că Statul Român plătește din bani publici salariile acestor bandiți în sutană, împreună cu gașca lor de lingători de balls! Zeci de milioane de euro anual din bugetul de stat pentru ce? Pentru ca unul ca Teddy să le facă propagandă?! 

Băga-le-aș un par în cur! România este stat laic, nu este Vatican!

Pe lângă asta, bor și Dumnezeu trăiesc în lumi paralele! N-au nici o treabă unii cu Altul! 

Când veți pricepe chestia asta, poate nu v-ați mai bate în argumente de câcat pe forumuri, ci le-ați da o mare m..e în loc de bani nesisprăvițior ăstora și altora ca ei!

Parafrazând un mare clasic în viață, vă zic doar atât: boilor care sunteți boi!

(persoanele de față se exclud. acesta este un pamflet, eu am râs de m-am câcat pe mine când l-am scris, citit și recitit. am aruncat chiloții într-un tomberon special construit pentru câcat. nici un animal nu a murit din cauză că l-am făcut bou. Doamne-ajută!) 

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
25 minutes ago, Abbie3 said:

In locul tau nu m-as arunca atat de repede. E chiar invers. Daca te uiti la SUA de pilda, sustinatorii pedepsei cu moartea sunt in mare conservatori, ce la randul lor sunt in mare persoane religioase. Daca te uiti la statele islamice, iarasi, ploua cu decapitari si spanzurari.

Da. Religiile sunt ale lui satan.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Enki said:

Ai o obsesie cu catolicii, ursuleț?

Chiar deloc, sunt in aceeasi oala cu satanistii. Tot sacrificii in numele lui satan au facut. Deci se incadreaza la Matei ? Sau nu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, gargbird said:

Băi, prostanilor, bor reprezintă cel mai evoluat grup infracțional organizat de pe Pământ! Gândiți-vă doar la imensele proprietăți pe care acest spălător de creiere îl deține în România! Cele peste 14000 de biserici și mănăstiri, cu terenurile de sub și de lângă ele și cu toate averile aferente! 

 

 

Pai trebuie sa fii chiar prostovan dupa cum zici, dar sa nu vezi vaticanul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Teddy trebuie sa fie sarac, daca n-are bani nici macar sa mearga la liturghia duminicala sa puna un leu in batzul cu scufie atasata, dar el apara pe imbogatitii religiosi cu mașini de lux si vile. Ce trista soarta... 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, observant said:

Teddy trebuie sa fie sarac, daca n-are bani nici macar sa mearga la liturghia duminicala sa puna un leu in batzul cu scufie atasata, dar el apara pe imbogatitii religiosi cu mașini de lux si vile. Ce trista soarta... 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×