Sari la conținut
Forum Roportal
alexalex12345

E acelasi lucru?

Postări Recomandate

Aroma de cofeina este acelasi lucru cu cofeina?adica eu vreau sa beau mai mult cola si o doza cica are mai multa cofeina decat o cafea, iar eu vreau sa beau cu mai putina cofeina, pe un suc, popcola se numeste, scrie aroma de cofeina.  vreau sa stiu, este acelasi lucru? Pentru cunoscatori. sau cat cofeina ar contine acel suc cu aroma de cofeina, pentru cine stie lasa ti mi raspuns.

Editat de alexalex12345

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate cine cunoaste acele produse si unde sint vandute este mai orientat, dar de obicei daca vrei sa bei cu mai putina cafeina ,  n-are gust, nu stiu ca n-am idee despre ce marfa se vorbeste dar eu nu l-as bea!     Aroma este sintetic de obicei dar nu se stie exact ce contin acele doze, pe langa ca se scrie destule la ingrediente.   Este DIET precis produsul sau cine stie?  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De la Energizante s-a asjuns si la URGENTA ca este mai rau ca drogul si foarte adictiv din cate am auzit.   Eu nu as pune mana pe asa ceva, mai bine apa cu sirop si zeama de lamaie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nimic nu prea te tine treaz pana nu este un medicament pe reteta, mit-ul cu cafea este expirat demult.   Cand ti-e somn doar dormitul te ajuta!!!  si nu vad de ce nu te-ai odihni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×