Sari la conținut
Forum Roportal
funny_pic

ce parere aveti despre cei din religia sikh?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am revenit.acum partea a 2-a a problemei(cred k de acuma ar trebui transferata la sex behavior)eu nu pot avea relatii sexuale cu el pana dupa casatorie :(partea nasoala e ca eu mi-am inceput viata sexuala si ca orice femeie am si eu nevoile mele.pana ma voi casatori cu el mai am de asteptat 4 ani,asta inseamna 4 ani fara contacte.in cazut acesta,eu ce pot face? :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amant! :o: logic! :o:

aoleooo :) ..ce inveti mey fata? :huh:

 

am revenit.acum partea a 2-a a problemei(cred k de acuma ar trebui transferata la sex behavior)eu nu pot avea relatii sexuale cu el pana dupa casatorie :(partea nasoala e ca eu mi-am inceput viata sexuala si ca orice femeie am si eu nevoile mele.pana ma voi casatori cu el mai am de asteptat 4 ani,asta inseamna 4 ani fara contacte.in cazut acesta,eu ce pot face? :)

:) adica el nu se excita cand isi vede iubita goala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amant! :o: logic! :o:

as vrea eu sa fie asa usor :)

in curand ma voi muta cu el si ma gandeam ca poate...stiu eu...voi face ceva sa ma satisfaca,dar el crede foarte mult in traditiile tarii sale si nu ma lasa inima sa-l "duc in ispita"

 

aoleooo :) ..ce inveti mey fata? :huh:

:) adica el nu se excita cand isi vede iubita goala?

se excita si atunci cand ma vede imbracata dar traditia...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aoleooo :) ..ce inveti mey fata? :o:

 

 

 

O invat de bine... :huh:

 

El nu poate avea relatii sexuale ptr ca-i interzice religia. Dupa casatorie renunta la amant. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O invat de bine... :huh:

 

El nu poate avea relatii sexuale ptr ca-i interzice religia. Dupa casatorie renunta la amant. :o:

pai...chiar daca as vrea sa am amant nu prea pot.e cam posesiv si nu pot face mai nimic daca el nu stie si iti dai seama ca daca ne vom muta impreuna va fi si mai greu sa-mi iau :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se excita si atunci cand ma vede imbracata dar traditia...

pai zi-i omului ca el nu traieste cu traditia ci cu femeia :huh:

 

pai...chiar daca as vrea sa am amant nu prea pot.e cam posesiv si nu pot face mai nimic daca el nu stie si iti dai seama ca daca ne vom muta impreuna va fi si mai greu sa-mi iau :o:)

pai gandeste-te ca faza cu gelozia e boala grava

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai zi-i omului ca el nu traieste cu traditia ci cu femeia :huh:

pai gandeste-te ca faza cu gelozia e boala grava

pai degeaba ii zic.nu renunta el la asta.si asa i-a fost destul de greu sa accepte ca nu mai sunt virgina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O alta alternativa ar fi sa mergi la un sexy-shop si sa te inzestrezi cu ceva pe gustul tau, sau si asta este interzis de religia sikh? :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×