Sari la conținut
Forum Roportal
a.claudia

cum ati scapat de gindacii de bucatarie

Postări Recomandate

Incearca neaparat cu GLOBOL - gel ! Cand m-am mutat in Sibiu pentru facultate, apartamentul in care eram in chirie colcaia de gandaci - in sensul ca , daca lasai un mar in camara , peste 10 minute era acoperit de gandaci (!!) Asa ceva nu mai vazusem in viata mea. Un vecin de acolo mi-a sugerat sa folosesc GLOBOL . E un gel de culoare maro, pe care trebuie sa il utilizezi prin toate colturile si crapaturile din casa. Desi destul de sceptic , am zis ca merita sa incerc, doar nu o fi un capat de lume. Am astupat gaurile existente pe la robinet, geamuri, etc. si am dat cu globol in tot apartamentul inainte sa plec in vacanta. Peste 2 saptamani nu am ma gasit nimic , doar "cadavre" !! Desi era plin de insecte acolo, am scapat complet de ele cu gelul asta - il recomand cu caldura !

 

Ca sa vezi si cum arata produsul, iata un linca din site-ul oficial :

http://www.globol.org/globolinsect/globspe...im=3690&ezica=5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:-x  Conte mai exista asa ceva in Sibiu,g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe langa gelul recomandat de Conte, iti mai recomand si Raid-ul spuma... vecinul meu uita sa-si faca curatenie in casa si o parte din gandaci ajung pe la noi (nu erau putini, crede-ma!).... cu respectivul produs nu prea mai avem probleme... :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

GETOX Exista un produs foarte eficace impotriva acestor animale .. se cheama GETOX si ani buni nu ai sa mai ai probleme

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit, si am si eu o intrebare!

Exista un produs care poate fi dat prin casa fara a pleca din casa :evil: ! Eu am pisica, folosesc raid(bun ce-i drept) dar mereu trebuie sa plec cu pisica din casa, pana trece efectul :) !

Ce produs sa folosesc fara a pune viata pisicii in pericol :?:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×