Sari la conținut
Forum Roportal
phading angel

Evanescence vs. Linkin Park

Evaluează acest topic

Ce formatie preferati?  

142 membri au votat

  1. 1. Ce formatie preferati?

    • Linkin Park
      32
    • Evanescence
      65
    • Ambele
      37
    • Nici una
      33


Postări Recomandate

mwaaaaaaaaahahahahahahahahahah. mai exista cineva care n`a auzit de manowar???

[snapbacca]55549[/snapbacca]

::): da..se pare ca mai sunt si de-astia...

 

nu toata lumea asculta manowar.depinde de genu de rocca care il preferi...

[snapbacca]55608[/snapbacca]

da, stiu la ce te referi..eu, una, in ult vreme, am inceput sa prefer mel asa mai...soft. balade, ca sa zic asa, care poate n-au nimic a face cu roccaul..ma rog..depinde de starea de spirit.n-as putea sa ascult nici numai metal, nici numai punca sau oldies..oricum, genul de muz pe care il prefer acum in general sunt in stilul celor de la cranberries sau u2+1000 de alte formatii..

 

mai...un pretins roacher care n`a auzit de manowar e ca un copchil care n`a auzit de nu zaiet pagadi :De

[snapbacca]55618[/snapbacca]

n-a pretins nimeni ca ar fi..roacher. 8) :) eu nici atat...hai ca asta a fost buna.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prefer Evanescence..e mai multa MUZICA decat aia de la Parcul Lincain

iar de Manowar sa nu va luati..sunt patetici si cretinei,stiu..dar am crescut cu ei :De

Editat de Dunadan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ich doesn`te pricepe de ce va cramponati de trupe mtv`iste. faptul ca au parte de o promovare asidua nu ii face mai buni. exista muuulte trupe net superioare valoric. sa dau doar un exemplu, alternativa la evanescence, The Gathering. solista are, zic eu, una dintre cele mai mistaux voci din aria rocca-metal a ultimilor 10 ani. si duduia de la evanescence o copiaza cu nerusinare :whacca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa e.tipa de la evanescence copie multe tipe prin stilu ei...de a face muzica, daca ma pot expirma asa....de aia nici nu imi place

in schimb LP au ceva ce imi place...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
copiaza??? copiaza pe naiba...hainele si le face singura la fel si machiajul...in romania asta toata lumea copiaza...pfuaiii

[snapbacca]58410[/snapbacca]

de-aia e machiata mereu ca naiba???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scuze de offtopic: :De :soc:

 

MAMA, CE REZULTATE STUPIDE: :(

 

LP: 50%

EV: 125% (hehe)

Ambele :50%

Nici una :83%

In total........pai totalu de 100% are 308% :doh:

 

Trebuie sa scoateti o teorema de mate baieti! 100%, pardon 308% (cica asta e intregu acum) original :o: :oca:

Editat de Neo_Xcess

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de-aia e machiata mereu ca naiba???

[snapbacca]59951[/snapbacca]

super.da nu ma refeream la haine sau la machiaj.ma refeream la melodii.incearca prea mult sa sune a gothica.si nu le iese.cand le ascult melodiile ma duc cu gandul la alte trupe,pentru ca imi suna prea cunoscut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

MAI BAIETI....nu va mai certati :) ...ca doar ati cerut parerea unora...fiecare are dreptul la o parere...uite:mie imi plac mai mult cei de la Evanescence.Nu ascult in fiecare zi...si fie ce-o fi....copiaza pe aia de la The Gathering sau isi face un machiaj de tot rahatu...da-o naibii...da cand ascult "Hello"...atunci ..e bine...:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×