Sari la conținut
Forum Roportal
no-user-name

M-AU BANAT SI PE FACEBOOK! CE MA FAC?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Renunta la internet si citeste marii clasici ai literaturii universale. Biblioteca nu are voie sa te baneze, i-ai putea da in judecata daca ar indrazni sa te indeparteze de adevarata cultura generala.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Le-am trimis mail   la 

relatii@sri.ro

 

 

M-am saturat de cacaturile astea facute mie  pe la spate. Sa ma tot raporteze ca sa ajung exclus de pe forumuri si retele de socializare doar pentru ca spun niste chestii care ii incomodeaza.  

Sa vorbim fata-n fata. 

Astept sa vad ce o sa-mi raspunda! Oricum ei stiu cine sunt si ce fac. 

Editat de no-user-name

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, observant said:

Renunta la internet si citeste marii clasici ai literaturii universale. Biblioteca nu are voie sa te baneze, i-ai putea da in judecata daca ar indrazni sa te indeparteze de adevarata cultura generala.

Bibliotecile sunt inchise in perioada pandemiei.  Si oricum, eu tot  citesc pe    internet fiindca  scribd, libgenesis , Wikipedia...

Nu am de ce sa ma mai duc la biblioteca. 

Editat de no-user-name

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, Maeve. said:

Ia-ti job de zilier daca nu gasesti ceva stabil. 

Tot aplic si nu ma suna nimeni.

Pentru ca.....pandemie?  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, no-user-name a spus:

Tot aplic si nu ma suna nimeni.

Pentru ca.....pandemie?  

Intra pe grupuri fb promoteri bucuresti si joburi fulltime sau part-time. Mai apar anunturi si pt ceva temporar. Rare dar apar si alea. 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 minutes ago, no-user-name said:

Le-am trimis mail   la 

relatii@sri.ro

M-am saturat de cacaturile astea facute mie  pe la spate. Sa ma tot raporteze ca sa ajung exclus de pe forumuri si retele de socializare doar pentru ca spun niste chestii care ii incomodeaza.  

Sa vorbim fata-n fata. 

Astept sa vad ce o sa-mi raspunda! Oricum ei stiu cine sunt si ce fac. 

Pe astia cu ce i-ai enervat? Si cum sunt ei amestecati in faptul ca te baneaza (mereu altcineva) pe site-uri de social media?

Editat de Abbie3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Abbie3 said:

Pe astia cu ce i-ai enervat? Si cum sunt ei amestecati in faptul ca te baneaza (mereu altcineva) pe site-uri de social media?

Ei ma enerveaza, nu eu pe ei.

Si da, am impresia ca sunt amestecati din moment ce am intalnit cativa pe Nimfomane, inclusiv adminul e SRI-ist.   Toti adminii si moderatorii de pe forumuri si de pe retele de socializare sunt in contact cu securistii, fiindca asa se procedeaza.  

In Romania serviciile sunt in mare parte comuniste din ce auzit, pline de beizadele comuniste.  

Macar sa ma lamuresc sa stiu daca mai are rost sa mai activez pe internetul romanesc.

Vreau sa ma conving daca chiar cei care ma cenzureaza sunt la fel de comunisti ca si PCR-istii.   

In cazul ala, ma las de Social Media si de socializare pe internet.  

 

 

Editat de no-user-name

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desi in sinea mea stiu ca la ce vad in jurul meu, si internetul romanesc care e o reflexie a realitatii, e la fel de JEGOS si de COMUNIST!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×