Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Men in Black - cât adevăr și câtă teorie a conspirației?

Postări Recomandate

Acum 5 ore, NASTYPRIMUL a spus:

ACESTE ENTITATI AR FI REALE.

APAR CHIAR INAINTE DE A AJUNGE MARTORII ACASA, FARA SA IA LEGATURA MARTORII CU CINEVA.

DECI E EVIDENT CA NU SINT OAMENI, CI FIINTE CAMUFLATE IN OAMENI, EXTRATERESTRII.

SINT MARTORI CE SPUN DE CUM ARATA, STRANIU SI AU CAPACITATI PARANORMALE, LEVITEAZA.

DAR.....NU AR MAI FI, FIINDCA SCOPUL LOR SA NU SE AFLE DE EI, E DEPASIT. TOTI STIM DE EXISTENTA LOR.

NASTY, oare-i vorba despre unele unele dintre persoanele care au activate anumite capacități extrasenzoriale (parapsihologi, metafizicieni etc.) , din câte se spune?! Ar fi fost atrași prin diferite metode, apoi au fost șantajați să-și folosească "darurile", "capacitățile mentale" în "slujba răului"?! 

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Lucia N said:

NASTY, oare-i vorba despre unele unele dintre persoanele care au activate anumite capacități extrasenzoriale (parapsihologi, metafizicieni etc.) , din câte se spune?! Ar fi fost atrași prin diferite metode, apoi au fost șantajați să-și folosească "darurile", "capacitățile mentale" în "slujba răului"?! 

 

Poi, a specificat clar că, din punctul lui de vedere, aici n-ar fi vorba de oameni ci de ființe camuflate în omeni, adică de extratereștri:

DECI E EVIDENT CA NU SINT OAMENI, CI FIINTE CAMUFLATE IN OAMENI, EXTRATERESTRII.”

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 22 minute, Vriies a spus:

Poi, a specificat clar că, din punctul lui de vedere, aici n-ar fi vorba de oameni ci de ființe camuflate în omeni, adică de extratereștri:

DECI E EVIDENT CA NU SINT OAMENI, CI FIINTE CAMUFLATE IN OAMENI, EXTRATERESTRII.”

:laugh: Da?! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 10/4/2020 at 1:40 PM, Lucia N said:

:laugh: Da?! 

Poi, da, ți-a spus destul de clar! :laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 20.07.2020 la 9:22, Vriies a spus:

... e vorba de agenți guvernamentali care fac „curățenie” în urma așa-ziselor contacte cu E.T., apelând uneori la ștergeri de memorii sau chiar la suprimarea martorilor. Brrr!

Se vorbeste aici despre America sau si alte state???  Ca in State merg acei agenti si secureaza teritoriul, curata de urme zona sa nu apara curiosi cu fragmente de ceva si pe urma mor radiati, nu de la mana agentilor, s-a vorbit despre asta la TV odata mai demult.   Sint multi care vorbesc in emisiuni ce au vazut cu zeci de ani urma.   Hainele pe care le poarta sint speciale sa fie identificate intr-o situatie daca sint atacati sau rapiti si au nevoie de ajutor, sa fie usor de recunoscuti dintre gramada de oameni.   Eu mai cred ca au si aparaturi in jachete instalate.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 Destul de amuzante toate aceste "teorii de teorii", cum le zicea cineva!

:laugh: O fi, n-o fi ceva real in toate astea, nu cred ca se stie sigur, dar la cate idei ciudate, pe alocuri chiar amuzante, se tot lanseaza...!

Iata ce zice Akos, invitatul acestei emisiuni de pe you tube:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 10/6/2020 at 12:20 PM, Lucia N said:

 Destul de amuzante toate aceste "teorii de teorii", cum le zicea cineva!

:laugh: O fi, n-o fi ceva real in toate astea, nu cred ca se stie sigur, dar la cate idei ciudate, pe alocuri chiar amuzante, se tot lanseaza...!

Iata ce zice Akos, invitatul acestei emisiuni de pe you tube:

 

Bre, Luci, 

Încercai și io să văd despre ce vorbește omul ăsta. Că doar mă știi deschis spre chestii care sunt mai puțin explicabile. 

Bun. Din discursul lui, omu vorbește despre o mulțime de chestii, cum ar fi:

- despre covid;

- despre faptul că ne va lovi asteroidul, dar impactul izbiturii acestuia va fi mic pentru România:

- despre trecerea sufletului în lumea de Dincolo;

- despre cum funcționează matricea divină;

- despre cât de malefic e Bill Gates;

etc.

 

Poate n-am sesizat eu, dar zi-mi și mie, te rog, care-i legătura cu men in black? 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 41 minute, Vriies a spus:

Bre, Luci, 

Încercai și io să văd despre ce vorbește omul ăsta. Că doar mă știi deschis spre chestii care sunt mai puțin explicabile. 

Bun. Din discursul lui, omu vorbește despre o mulțime de chestii, cum ar fi:

- despre covid;

- despre faptul că ne va lovi asteroidul, dar impactul izbiturii acestuia va fi mic pentru România:

- despre trecerea sufletului în lumea de Dincolo;

- despre cum funcționează matricea divină;

- despre cât de malefic e Bill Gates;

etc.

 

Poate n-am sesizat eu, dar zi-mi și mie, te rog, care-i legătura cu men in black? 

 

:laugh: O fi si aia printre...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
6 minutes ago, Lucia N said:

:laugh: O fi si aia printre...

Io când aduc ceva în discuție, mă străduiesc s-o fac suficient de clar, spre beneficiul dialogului. 

Așa că te-aș ruga și pe tine s-o faci, sufient de clar, și să spui printre care rânduri a fost. 

Până atunci, dă-mi voie să-ți spun că n-a fost printre niciun rând.  :laugh:

 

Pe bune, omu îmi aduce aminte de John Paul Young, însă doar atât. :smile:

 

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, Vriies a spus:

Până atunci, dă-mi voie să-ți spun că n-a fost printre niciun rând.  :laugh:

 

 

 

:laugh: O fi fost doar o impresie de-a mea sau de-a ta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×