Sari la conținut
Forum Roportal
no-user-name

SRI - discutii si intrebari generale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa discutam si despre tipii  care ne monitorizeaza permanent discutiile, mai ales ca ei stiu cine suntem sub anonimat, ne monitorizeaza si mesajele private, ba mai si posteaza de pe anumite conturi pretinzandu-se trolli.  

Pentru inceput, pot sa remarc ca de fiecare data cand deschid un topic, vad cate 3-6 vizualizari la 1-2 noaptea.  

Ce pareri aveti?

  1. E moral ca SRI-ul sa ne urmareasca  pe forumuri, si atunci cand suntem sub anonimat?  Insasi moderatorii si adminii pot fi securisti?  
  2. Ati incercat sa va angajati la ei? 
  3. Sunt mana-n mana cu clanurile de interlopi?  
  4. Chiar conduc Romania si fraudeaza alegerile, decidand cine trebuie sa iasa presedinte , primar  sau  ce partid trebuie sa obtina majoritatea parlamentara?  Sunt supusi unor agende internationale precum cele impuse de CIA sau SVR RF ?  
  5. Este SRI-ul impartit in mai multe factiuni, unele  pro-PSD, altele   pro-PNL, si altele pro-USR?  
  6. Chiar controleaza mass-media ? 
  7. Ei decid ce locuri de munca putem sa avem si tot ei ne recruteaza in colaborare cu resursele umane? Ati lucrat sau lucrati sub acoperire pentru ei, chiar daca in viata reala munciti altceva?  
  8. Tot ei ne aleg partenerii de viata ? 
  9. Au baze secrete prin Romania? 
  10. Ca sa devii SRI-ist, trebuie sa fii evreu, alb, blond  si cu ochii albastri si e obligatoriu sa stii informatica si sa fii secretos/discret?  
  11. Ascund informatii despre extraterestrii?  

 

 

 

Editat de no-user-name

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 24 minute, no-user-name a spus:

 

Pentru inceput, pot sa remarc ca de fiecare data cand deschid un topic, vad cate 3-6 vizualizari la 1-2 noaptea.  

Una e a mea, ca sunt pasare de noapte. Celelalte ar putea veni de la inteligente artificiale - boti. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alta sint eu ca locuiesc in Arizona si am alt program acum din cauza caldurii de peste zi, insa eu nu sparg conturi sau alte criminalitati, precis ai observat.  Eu n-am limite la nimic, sint acasa mereu si fac ce vreau :scenic:  Ca Securitatea ne are pe fiecare pe un disc, asta e realitate.  Nu tebuie sa spioneze deloc, noi scriem ce vrem si ei depoziteaza, cred ca lotul meu de storage este deja extrem de mare ca de aproape 20 de ani scriu on-line la diferite publicatii. multe deja nu mai exista.  Cred ca au placere sa rada destul in timp ce lucreaza si au pierdut momentele vesele cand vorbeam cu sora mea de la 3 ore in sus zilnic.   Dezavantaj era ca vorbeam ungureste, sper ca nu cu Google au tradus discutiile  :no:   

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×