Sari la conținut
Forum Roportal
no-user-name

Ridiculizarea aproapelui e un pacat?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu nu m-am nascut cu aceste feelings ... invidie, gelozie, bucurie sa sar din pielea mea, iubire ca in filme ... nimic din astea nu ma caracterizeaza.  Vorbesc despre fapte reale doar. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
7 minutes ago, The Unknown said:

Eu nu m-am nascut cu aceste feelings ... invidie, gelozie, bucurie sa sar din pielea mea, iubire ca in filme ... nimic din astea nu ma caracterizeaza.  Vorbesc despre fapte reale doar. 

Trump este un ticalos, dar nu singurul din conducere US, ce a zis Lincoln e pe cale sa se implineasca, vei vedea in 20-30 de ani cat de Great Again va fi US, eu zic ca nu va mai fi deloc pe harta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce planifici tu pentru 30 de ani, eu nici pe maine nu planific NIMIC.   Pe harta va fi dar va arata altfel.    Doar daca erupe Vulcanul din Yellowstone, nu mai are nevoi nimeni de conducere.  Cei care scriu si publica minciuni despre Trump sint TICALOSI.  

 

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 minutes ago, The Unknown said:

De ce planifici tu pentru 30 de ani, eu nici pe maine nu planific NIMIC.   Pe harta va fi dar va arata altfel.    Doar daca erupe Vulcanul din Yellowstone, nu mai are nevoi nimeni de conducere.  Cei care scriu si publica minciuni despre Trump sint TICALOSI.  

din 2005 erupe acel "vulcan", in 2/3 din America, milioane de găuri, si Trump vrea sa continue, din 100 regulamentele ecologice a anulat 66, pentru bani

 

Editat de Avalon73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×