Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Ce se ascunde in spatele vorbelor de duh ale femeilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Auzi, mah, ipocritule?

Daca tu vrei asta

1 oră în urmă, NicolaeT a spus:

ro, eu am nevoie de o fata cu care sa traiesc alaturi zi de zi, sa discutam despre misterele existentei, sa stiu ca in carcasa aia se afla un suflet, nu o necunoscuta cu care doar sa "imi imbin energiile". lol

De ce trimiti asta prin mesagerie?

Acum 14 ore, NicolaeT a spus:

 

1.png

2.png

Cum am zis, iti dai singur cu ciocanul peste degete si dupa aia te vaicaresti ca te doare.

Geniu? 1% din cei mai inteligenti oameni? Mwahaha. Nici pe departe.  Esti praf daca nu te duce mintea la un lucru atat de simplu, pe care oameni cu IQ redus il inteleg si il pot face.

 

  • Like 5
  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 ore, NicolaeT a spus:

Dar n-am lasat-o cu vrajelile astea, si am luat-o la bani marunti

Vai, ce i-ai facut!  Tu nu prea reusesti sa intelegi ce spune ea acolo, ma mir cum iti duci tu vreo conversatie la capat, o conversatie pe bune, nu sparcaiala de-asta.  Auzi, "Hai la mine sa facem sex", a auzit el ca asa abordeaza baietii mari  :o:   Daca chiar ar fi vrut vreuna, neinspirata, sa vina, ai fi facut pe tine.

 

Acum 16 ore, NicolaeT a spus:

Unele au venit si-am facut.

Foarte spontan asa, nu? Si pasional, cum numai tu stii sa fii, lol, aproape te cred. Si ce pozitii preferi? Ceva tantric? Stiindu-te pe tine, a fost mega meta.

 

Acum 16 ore, NicolaeT a spus:

Oricum, topicul e despre ce inteleg ele prin cuvintele alea profunde de le folosesc.

Pai nu a folosit niciun cuvant profund. A zis ca se f*te cu cine ii place, simplu si firesc, nu?

 

Acum 5 ore, NicolaeT a spus:

La fel cum ajungeti voi cu ala prin discoteci.

Invidia nu le sta bine "geniilor", ntz ntz.

 

Acum 2 ore, Enki a spus:

De ce trimiti asta prin mesagerie?

Experimente? Poate pica ceva? Plictiseala groaznica? Timpul trece destul de incet cand muncesti doar 2 ore pe zi.

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 20 ore, Robespierre a spus:

Experimente? Poate pica ceva? Plictiseala groaznica? Timpul trece destul de incet cand muncesti doar 2 ore pe zi.

 

Pai daca are timp de pierdut pe experimente de astea facute asa, din plictiseala, inseamna ca nu e asa de disperat cum lasa sa se creada pe aici, si nici nu-l preseaza timpul si singuratatea sa aiba o relatie serioasa, nu e o urgenta.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Abbie3 a spus:

Nicolae, inchipuie-ti ca in loc sa o abordezi asa pe FB, fara sa o cunosti, apareai la usa blocului dintr-un tufis cand se intorcea acasa si o intrebai daca vrea sa faca sex. Cum ai descrie situatia asta? Ca nu e mare diferenta.

:lol2: maxim.

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Abbie3 a spus:

Nicolae, inchipuie-ti ca in loc sa o abordezi asa pe FB, fara sa o cunosti, apareai la usa blocului dintr-un tufis cand se intorcea acasa si o intrebai daca vrea sa faca sex. Cum ai descrie situatia asta? Ca nu e mare diferenta.

L-ar fi refuzat pentru tipul care a coborat din copac, in aceleasi conditii?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 01.06.2020 la 23:00, NicolaeT a spus:

O sa pun aici doar o conversatie pe care am avut-o cu o femeie si sentimentele ei divine.

Dar n-am lasat-o cu vrajelile astea, si am luat-o la bani marunti, si imediat doamna a intrat in defensiva. 

Sentimente? :lol2:

Femeia respectivă a fost foarte amabilă, a încercat să îți explice niște lucruri. Ai obținut o conversație cu ea, care putea duce cel puțin la o cafea. Majoritatea nu cred că îți dădeau mai mult de "seen". 

"Vrăjeală" e cu totul altceva. Credeam că topicul e despre alea care se îndrăgostesc repede, "profund" și pentru scurt timp.

Despre femeia pe care ai abordat-o tu, nimic de reproșat. Păcat că ai irosit șansa. 

Sexul nu e tot aia cu bătutul cuior, femeile au nevoie de puțină atenție pentru a se excita. 

Ai șanse să te refuze și prostituatele cu așa atitudine. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, Motorină a spus:

Sentimente? :lol2:

Femeia respectivă a fost foarte amabilă, a încercat să îți explice niște lucruri. Ai obținut o conversație cu ea, care putea duce cel puțin la o cafea. Majoritatea nu cred că îți dădeau mai mult de "seen". 

"Vrăjeală" e cu totul altceva. Credeam că topicul e despre alea care se îndrăgostesc repede, "profund" și pentru scurt timp.

Despre femeia pe care ai abordat-o tu, nimic de reproșat. Păcat că ai irosit șansa. 

Sexul nu e tot aia cu bătutul cuior, femeile au nevoie de puțină atenție pentru a se excita. 

Ai șanse să te refuze și prostituatele cu așa atitudine. 

:lol2:

eh, NicolaeT este un specimen mai aparte, care are o problema existentiala: se saboteaza singur, intentionat, ca sa isi confirme balariile pe care le are in cap despre femei.

M-am distrat revazand topicul asta.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Enki a spus:

M-am distrat revazand topicul asta.

Ok, și care este răspunsul? 

Ce se ascundește în spatele vorbelor ăstea complicate? :lol2:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 50 minute, Motorină a spus:

Ok, și care este răspunsul? 

Ce se ascundește în spatele vorbelor ăstea complicate? :lol2:

 

Daca doriti sa aflati, apăsați butonul NicolaeT.:lol2:

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×