Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Ce se ascunde in spatele vorbelor de duh ale femeilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De multe ori femeile romanteaza relatia lor de parca zici ca cine stie ce trairi simt ele acolo. E plin facebookul femeilor de citate intelepte despre iubiri, spirit, trairi superioare. Si daca ai fi simp le-ai crede. O sa pun aici doar o conversatie pe care am avut-o cu o femeie si sentimentele ei divine. Dupa cum se poate vedea, ea mai intai a romantat sexul: ""sexul" e o curgere naturala a unei legaturi dincolo de sex". Daca nu le cunosti pe femei, ai tinde sa crezi ca prin expresia asta ea se refera ca trebuie mai intai sa cunosti persoana printr-un proces lung de luni si ani de zile, sa te imprietenesti, sa va impartasiti secretele, sa creati o legatura profunda, si in urma acestei legaturi profunde, "sexul sa fie o curgere naturala". Dar n-am lasat-o cu vrajelile astea, si am luat-o la bani marunti, si imediat doamna a intrat in defensiva. Carevasazica, "legatura" aia de care vorbeste ea nu e ce ai intelege daca ai fi om profund, si anume prietenia de am descris-o mai sus, ci la femei "legatura" aia inseamna doar sa simta ea acolo excitari. Daca o agati la discoteca si simte ea excitari, gata "legatura dincolo de sex" s-a realizat, si "sexul devine o curgere a acelei legaturi". Woa!

 

1.png

2.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Omule, nu poti cere sex asa, pe net, fara sa te cunoasca femeia. Pune-te in locul ei. Ea se teme ca ai putea fi agresiv, un psihopat care sa-i faca rau, deoarece este mai slaba fizic decat barbatul. Are nevoie de o perioada de tatonare, in care sa capete incredere in barbat. In perioada Neanderthal si Cro-Magnon mergea stilul direct, pentru ca erau comunitati umane foarte mici, si atunci femeile ii cunosteau pe barbatii din tribul lor, aveau incredere in ei.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza. Unele au venit si-am facut. Altele m-au injurat direct. E totul la nimereala. Oricum, topicul e despre ce inteleg ele prin cuvintele alea profunde de le folosesc. Si nu inteleg deloc ce te-ai astepta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cun functionezi ca sa facem sex? 

 

Spuse mecanicul auto care voia sa tuneze o masina si sa o conduca. Cu asa abordari... Saracele fete. Cand se gandesc ca  unii barbati sunt tampiti, vine NicolaeT si le confirma. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, NicolaeT a spus:

Nu conteaza. Unele au venit si-am facut. Altele m-au injurat direct. E totul la nimereala. Oricum, topicul e despre ce inteleg ele prin cuvintele alea profunde de le folosesc. Si nu inteleg deloc ce te-ai astepta.

Ce ati facut? Si-a deschis cracii 5 minute si ai ejaculat pe ea tot dupa 5 minute? 

Editat de Ninen

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, NicolaeT a spus:

Nu conteaza. Unele au venit si-am facut. Altele m-au injurat direct. E totul la nimereala. Oricum, topicul e despre ce inteleg ele prin cuvintele alea profunde de le folosesc. Si nu inteleg deloc ce te-ai astepta.

Pai inseamna ca ceea ce ceri, si primesti. Ceri femei cu care sa faci meaningless sex, uneori ai noroc, uneori nu. Asta ceri, asta vine la tine.

Asa ca lasa-ne cu toate bășinile alea cu relatia ideala si iubirea pe viata, ca la genul de texte pe care le bagi in conversatiile de acomodare, si genul de femei la care functioneaza, n-o sa gasesti asa ceva.

 

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, observant a spus:

Omule, nu poti cere sex asa, pe net, fara sa te cunoasca femeia. 

Cata invidie... :)

Foarte bine ca face asta daca asa simte. Macar cele care nu cauta ce ofera el stiu sa il ocoleasca pe viitor. 

Sau poate i se face mila uneia de el si ii ofera atentia de care are atata nevoie.

Si uite asa ,,se ajuta'' singur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma omule, femeia poate a facut sex la prima intalnire, ca poate a atras-o fizic , poate a avut chimie. Doar ca a facut-o o data, sau de 2 ori nu inseamna ca o s-o faca cu oricine ii propune " hai sa facem sex desi nu ne cunoastem". S-o fi uitat prin pozele tale si nu i-a placut ce a vazut. Cum nici tie nu iti plac kilogramele in plus ale iubitei tale. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Enki a spus:

Pai inseamna ca ceea ce ceri, si primesti. Ceri femei cu care sa faci meaningless sex, uneori ai noroc, uneori nu. Asta ceri, asta vine la tine.

 

Exact asta nu a inteles el. Impresia lui e ca daca a mers cu una ar trebui sa mearga cu toate, pentru ca toate femeile sunt la fel. Si cred ca ii da cu virgula cand nu merge cu toate si mai gaseste o justificare, si alta justificare, evident toate in carca femeilor.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×