Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Minunea datingului modern

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nicolae, am fost ieri vreo 5 femei de toate varstele care ti-am scris pe topicul ala si dupa cum s-a vazut, parerile au coincis si s-au completat.

Du-te, reciteste topicul si ia-ti notite, retine si incepe sa exersezi si aplica ce te-am sfatuit. Lasa impaunatul aici pe forum ca nu faci decat sa te invarti ca un coi intr-o caldare.

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
23 hours ago, NicolaeT said:

 Problema e ca... in partea opusa bate vantul. Femeilor dandu-li-se posibilitatea sa comande ce vor ele, acestea ii apeleaza doar pe primii 10% din masculi.

 

Asta poate doar pe internet. In viata reala 90% din oameni nu au probleme cu sexul opus. De fapt asta e ultima grija a oamenilor.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
22 hours ago, observant said:

Asa functioneaza dating-ul in natura. Nu are rost sa dai vina pe femei, ci pe mecanismul selectiei naturale,

Vei fi socat sa afli din carte cat de dificil este procesul imperecherii. Mating la animale, dating la oameni.

 

Cum sa fie dificil cand pana si ultimii asistati sociali au acces facil la imperechere? De fapt se elimina doar ultima litera a alfabetului grecesc, omega. In rest, toate celelalte litere au verde.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
21 hours ago, Stu' said:

Vai de mine.

Sunteti demni de toata mila din lume, voi, baietii care nu aveti parte de sex.

La asta se rezuma toata fericirea voastra.

Mi-ar fi si rusine sa ma plang.

De ce ti-ar fi mila de cateva procente infime care nu au parte de sex? Mila sa-ti fie de amaratii aia care mor de sete si de foame.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
21 hours ago, NicolaeT said:

Si mai e. De exemplu femeile prefera sa fie parte dintr-un harem al unui alfa decat sa aiba un beta doar al ei:

 

In realitate foarte putini barbati sunt alfa, majoritatea fiind beta, teta, delta etc, dar asta nu-i impiedica sa se cupleze lejer cu femeile. Se cupleaza atat de lejer incat ei nici nu concep ca asta ar putea constitui o problema pentru altii.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
22 minutes ago, Enki said:

Nicolae, am fost ieri vreo 5 femei de toate varstele care ti-am scris pe topicul ala si dupa cum s-a vazut, parerile au coincis si s-au completat.

Du-te, reciteste topicul si ia-ti notite, retine si incepe sa exersezi si aplica ce te-am sfatuit. Lasa impaunatul aici pe forum ca nu faci decat sa te invarti ca un coi intr-o caldare.

 

Apelul la multime constituie un argument valid?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu era un apel la multime. Era un apel la gen. Cand vrei sa stii de ce nu ai succes la femei si ce le face sa nu te ia in considerare ca potential partener, este bine sa asculti ce au de spus cateva femei (cate suntem pe aici) in aceasta privinta.

Editat de Enki
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu merge. Exista o multitudine de motive pentru care poti sa n-ai succes la sexul opus. Uite, eu n-as putea sa-i spun exact unei femei de ce n-are succes la barbati. Ca eu nu plec de la ideea ca stiu cum gandesc toti barbatii.

Editat de arpad

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×