Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Minunea datingului modern

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Atunci de ce presupui ca pentru o femeie

Citat

e usor sa spui asta cand ai sex la un click distanta. Chiar si daca e sa stai 1 an fara sex, stiind ca daca atunci cand ai chef poti doar intra pe net si comanda o livrare acasa, iti creeaza o stare de relaxare. Dar cand stii ca trebuie sa muncesti o gramada pentru el daca nu esti in primii 10%, atunci altfel stau lucrurile.

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..

Editat de Kleopatrah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, NicolaeT a spus:

E usor sa spui asta cand ai sex la un click distanta. Chiar si daca e sa stai 1 an fara sex, stiind ca daca atunci cand ai chef poti doar intra pe net si comanda o livrare acasa, iti creeaza o stare de relaxare. Dar cand stii ca trebuie sa muncesti o gramada pentru el daca nu esti in primii 10%, atunci altfel stau lucrurile.

Dar tu ai impresia ca ala care mi-ar cadea din prima pe spate m-ar interesa pe mine catusi de putin?

Poate ca sa ii dau cateva lectii de viata, maxim. L-as vedea ca o mama ingrijorata ca baietelul nu a crescut la timp.

Tu ai vrea o femeie care sa te dezbrace doar cand bate din degete? Sau, una care ar face asta cand ai bate tu?

Habar n-ai ce ceri :)))

Asa ca ce relevanta are ce scrii mai sus?

Iti zic eu. Niciuna.

Si la un click distanta + niste banuti, poti avea si tu sex. Ca sa te mai relaxezi. Vezi daca ajuta in context. 

Editat de Stu'
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Enki a spus:

S-a intors la ala? Daca da, e proasta. Daca nu, bine a facut, a fost proasta dar s-a trezit. In nici unul din cazuri nu era obligata sa se culce cu tine pentru ca ai ajutat-o. BAGA LA CAP. Si mai baga la cap ca atata timp cat tu consideri ca asta e cea mai buna sansa a ta sa iti faci o relatie, sa se culce femeile cu tine din recunostinta, in vecii vecilor n-o sa ai relatia aia ideala la care visezi. Schimba modul de abordare, ca te va duce doar la esecuri.

 

I-ai zis acelasi lucru pe doua topice. Cred ca te adresezi unui perete. Credeam ca primul topic e trist. Asta e si mai deprimant pentru initiator. Orice ar posta, tinde sa isi valideze propriile argumente despre femei.

 

Am facut si eu experimentul femeii din videoclip. Ca sa ajut un amic care isi cauta gagica. Mi-a dat parola la contul sau.Intr-adevar, femeile raspund rar la mesaje pe dating app. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa generalizam. Pana la urma, amicul meu s-a cuplat cu o colega de munca, si apoi au ajuns sa lucreze in locuri diferite.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, NicolaeT a spus:

Costa o gramada. Plus ca nu vreau sa iau boli.

Sa inteleg ca cele pe care le doresti sint fara boli si virgine toate si asteapta pe unu sa le scoate din anonimat???

Editat de The Unknown
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dating for men,is like going into a 100 job interviews and receiving a callback from 1-3 after a week. For women,it's like chilling on your couch and receiving emails and letters from a 100 companies who are begging you to work for them,and you just pick the best one.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 16 ore, Ninen a spus:

Am facut si eu experimentul femeii din videoclip. Ca sa ajut un amic care isi cauta gagica. Mi-a dat parola la contul sau.Intr-adevar, femeile raspund rar la mesaje pe dating app. Dar asta nu inseamna ca trebuie sa generalizam.

Adica doar ai avut tu ghinion in ziua aia, nu ? Aoleeeuuu... trezeste-teee. Pur si simplu femelele nu raspund. Il asteapta pe printul calare, doar lu ala ii raspund. Iar daca nu ma crezi, uita-te in oglinda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NicolaeT, vei muri singur si trist. Sau doar singur intr-o realitate Virtuala. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Ninen a spus:

NicolaeT, vei muri singur si trist. Sau doar singur intr-o realitate Virtuala. 

Pai mor din cauza voastra ca visati la printu calare care nu exista. Si fix din motivul asta o sa mori si tu singura. Cand ai putea sa iei un baiat care exista si sa va faceti pe amandoi fericiti. Dar nuuu... ia de viseaza in continuare la feti frumosi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×