Jump to content
Forum Roportal
no-user-name

Unde mai gasim femei serioase?

Rate this topic

Recommended Posts

Nu conteaza aspectul.Sau locul intalnirii. Sau statutul social. Ori nivelul de studii.

Tot ce pot sa spun e ca trebuie sa evitati femeile necioplite care vorbesc cu apelative gen "FA", "MA-TA" sau  "BABY"  catre alte prietene de ale lor, sau mai rau, folosesc apelativul de "COAIE" catre baieti.
Denota clar cat respect au pentru ele daca vorbesc asa  in public,  pentru "prietenele" lor, dar pentru iubitii lor.
E clar ca mai tarziu isi vor trada prietenele pentru altele mai bune si isi vor lasa iubitii la greu pentru altii mai bogati si mai frumosi.
Sunt femei needucate, doar pe interes.
Iar vocabularul spune tot despre caracterul lor.

Azi am vazut niste mahalagioaice    care injurau mai rau ca tIgancile si care ascultau si manele in fata blocului, mai si lasau seminte pe jos.
Si erau albe, satene, ochi albastri/verzi, fete ce pareau inocente si cuminti.
La modul serios, pana si centuristele, prostituatele si pitipoancele brunete  de etnie au inceput sa fie mai cizelate si mai respectuoase.

Selectati femeile doar dupa comportament , seriozitate si incredere. Atat.
Restul nu conteaza.
O femeie urata si saraca, fara studii superioare,  dar serioasa , iubitoare, educata si de incredere ar putea sa-ti fie alaturi in cel mai greu moment al vietii fix cand nu te astepti.

Daca reusiti sa va gasiti o femeie frumoasa ca un fotomodel care nu are vocabular infect, e educata  si  de incredere, inseamna ca sunteti norocosi ori va pricepeti la gasit partenere ideale.  

Edited by no-user-name

Bine-ar fi daca vocabularul ar fi singura problema. Dar femelele au mult mai multe probleme care le fac indezirabile, cum ar fi mult mai multe tulburari mentale decat barbatii, inteligenta scazuta, infantilitate, lipsa de moralitate, lipsa de interese (intra pe orice forum de specialitate si zi-mi daca vezi vreo femeie). Asa ca daca vrei de la o relatie ceva mai mult decat sex si hihihi-hahaha, dumnezeu cu mila.

Edited by NicolaeT
  • Downvote 1

Persoane faine se găsesc pe site-urile de socializare, grupurile tematice de FB, după interese și hobby-uri comune. Acum e mai ușor. Înainte de aparitia netului erau puține posibilități. 

• Like 1

Acum 1 minut, observant a spus:

Persoane faine se găsesc pe site-urile de socializare, grupurile tematice de FB, după interese și hobby-uri comune. Acum e mai ușor. Înainte de aparitia netului erau puține posibilități. 

Nu-i asa. Am luat la rand toate grupurile de filozofie si stiinta de pe facebookul romanesc, si individele de acolo n-au nicio treaba cu domeniile astea. Sunt acolo doar ca sa dea bine. Nu poti discuta nimic din domeniile astea cu ele, nu le intereseaza, nu le freamata sufletul. Ba una chiar mi-a zis odata: "hai mai lasa-ma... nu e destul cata fizica fac la facultate, mai ma iei si tu cu ea".

Totul în aceasta lume e un pretext pentru a face sex pasional. Asta voia să-ți transmită fata. Codat, subtil. Dar bărbații nu se prind. 

• Like 2

Acum 22 minute, NicolaeT a spus:

. Ba una chiar mi-a zis odata: "hai mai lasa-ma... nu e destul cata fizica fac la facultate, mai ma iei si tu cu ea".

Se saturase de fizica si vroia sa treaca la fizic

• Like 2
  • Upvote 1

Acum 4 minute, observant a spus:

Întreabă no name.

Pe vremea mea cand ... o fiinta de genul feminin devenea interesanta daca parintii garantau ginerelui: un porc preparat de Craciun, vin cat incape in Dunare ca sa fie modest, un apartament cu 3 camere macar de colo, mobilat si masina la scara!!!   Inchidea un ochi daca nu avea studii universitare!!!   Aspectul fizic sau un copil nu contau deloc ca el avea amante destule. 

• Like 4