Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Acum 1 minut, Enki a spus:

Ca vorbeam limbi diferite, la figurat, imi era clar. Dar vad ca vorbim si la propriu. :lol2:

:biggrin: Natura! Numai acum ti-ai dat seama...!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Enki a spus:

Nu mai e niciun big hug. Numai pistoale si pumnale. Cred ca de la asta ni se trage

:biggrin: 

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 hours ago, Enki said:

Aha deci nu a sesizat nimeni cu o pagina mai devreme de porcaiala aia, intepatura lui Vriies la adresa lui NicolaeT, inainte ca NicolaeT sa il faca tocilar prostanac.

bravos.

 

Aia a fost doar o înțepătură. Dar probabil că tu nu ai vrut să sesizezi postările de mai sus de la care a început totul, adică jigni clare și în afara subiectului:

 

Haiide ma... voi faceti pe prostii intentionat

sau

  Pentru tine sunt doar discutii de bodega sa treaca timpul mai repede daca nicio gagica nu te asteapta acasa. 

 

Sau când i-a zis Luciei:

Ete na. Cand iti lipseste inteligenta si cultura se vede de la o posta.

 

Practic, el a intrat pe topic susținând că cei care nu sunt de acord cu viziunea lui, sunt proști, inculți, fac doar filosofie de bodegă, nicio gagică nu-i așteaptă acasă etc. Ăstea nu sunt jigniri? Normal că discuția s-a cam stricat de aici.

 

 

 

 

image.gif

image.gif

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aha, deci te-ai hotarat sa ii intorci o minge lui NicolaeT dupa... 3 zile de la ultima replica, nu l-ai pus la punct pe loc.:lol2: Uite-asa se intretine o conversatie lunga.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, Enki said:

aha, deci te-ai hotarat sa ii intorci o minge lui NicolaeT dupa... 3 zile de la ultima replica, nu l-ai pus la punct pe loc.:lol2: Uite-asa se intretine o conversatie lunga.

Cum adică? Nu înțeleg ce spui. Discuțiile acelea au avut loc în data de 22 și replicile i l-am dat imediat, însă la început am vrut să fac abstracție de prima deviere, încercând să merg pe subiect. După a doua deviere, i-am răspuns imediat ce am văzut-o, mă rog în ziua imediat următoare, pe 23, și nu peste trei zile.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha, deci aia pe care am citat-o eu din 26 cu gagicile sexi de 200 de kile nu mai era un retur. Era o serva.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu n-am folosit vreodata reportul, dar nu pentru ca as agrea jignirile, pur si simplu nu il pot folosi, o simt ca pe o pâră, sau ca pe o lipsa a capacitatii de a gestiona singur discutia; sau ca i-as vedea pe ceilalti astfel. Plus, nu as vrea sa vad pe nimeni redus la tacere, mai ales pe cei care sunt intr-o disputa cu mine. Mereu vreau sa aud pareri si opinii si din the other side of the argument.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Enki said:

Aha, deci aia pe care am citat-o eu din 26 cu gagicile sexi de 200 de kile nu mai era un retur. Era o serva.

Uite, m-am uitat pe topic. Pe 26 am încercat să-i explic ce e cu Kant, cu citatul pe care el l-a propus din prefața lucrării și cu definițiile Apoi după ce am discutat, a urmat din partea lui:

Esti un tocilar prostanac care nu poate gandi cu propria minte si care doar a invatat pe de rost fraze ca sa treaca examenele. Du-te si sexeaza ceva, macar cu asta sa ramai din viata asta.”

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asta dupa ce i-ai zis ca nu are parte decat de gagici de 200 de kile. A fost serviciul tau, nu mai stiu cine a luat punctul. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
24 minutes ago, Enki said:

Asta dupa ce i-ai zis ca nu are parte decat de gagici de 200 de kile. A fost serviciul tau, nu mai stiu cine a luat punctul. 

Bine, ți-am explicat ordinea cronologică și cum a început disputa, adică prin cele două remarci ale lui care n-aveau legătură cu subiectul. Apoi am răspuns pe rând și discuția a degenerat. Dacă vrei să fii obiectivă, chiar și dacă vrei să discuți în termeni de serviciu - retur, atunci uită-te de la început până la sfârșit pe acel thread.

Plus de asta uite cum i-a tratat și pe alții, pe același thread:

In afară de Lucia, ulterior

Pe Stu: 

„Atata poti, animala instinctiva fara creier.”

Pe White Snow:

„Esti proasta ?”

 „Esti o frustrata sexual si in cariera care posteaza doar pentru circ.”

 

Și concluzionând, un soi de finis coronat opus:

„M-am plictisit de toti retardatii.”

 

Plus de asta, după ce s-a retras din discuții, acestea au reintrat pe un făgaș normal.

 

Dar observ că pe astea nu vrei să le vezi și doar vrei să-mi faci numai mie proces de intenție. 

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×