Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

10 minutes ago, ♫ Blues ♬ said:

Stii ce mi se pare cel mai curios, Vriies? De ce nu am impartit si sanctiuni? Nimeni, dar NIMENI, nu a raportat topicul. Nici macar tu, care erai direct vizat. Inseamna ca v-a placut, daca ati postat atatea pagini, nu? 

M-am gândit să-l raportez din prima fază. Că, nah, fie vorba între noi, n-avea nicio treabă cu vreo discuție serioasă pe tema religiei ci a fost doar o încercare de rechizitoriu. Adică, ce nașpa sunt io și alea alrea :laugh: Însă, nah, am zis că mai bine să meargă, să se desfășoare. Cu ocazia asta pot zice că aflai și io, câte ceva, de la forumiștii care mai bântuim colea,  cu privire la modul în care sunt văzut  de unii și de alții. E ok așa. 

Oricum, te salut, că nu ne auzirăm cam de multișor, și chiar ti pup ( mă rog, prin mască!). 

Apropo, cum mai e viața la voi? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, Vriies a spus:

M-am gândit să-l raportez din prima fază. Că, nah, fie vorba între noi, n-avea nicio treabă cu vreo discuție serioasă pe tema religiei ci a fost doar o încercare de rechizitoriu. Adică, ce nașpa sunt io și alea alrea :laugh: Însă, nah, am zis că mai bine să meargă, să se desfășoare. Cu ocazia asta pot zice că aflai și io, câte ceva, de la forumiștii care mai bântuim colea,  cu privire la modul în care sunt văzut  de unii și de alții. E ok așa. 

Oricum, te salut, că nu ne auzirăm cam de multișor, și chiar ti pup ( mă rog, prin mască!). 

Apropo, cum mai e viața la voi? 

In tot raul este si un bine, asa ca toti avem de invatat din aceste experiente, mai mult sau mai putin placute...!

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 ore, ♫ Blues ♬ a spus:

Stii ce mi se pare cel mai curios, Vriies? De ce nu am impartit si sanctiuni? Nimeni, dar NIMENI, nu a raportat topicul. Nici macar tu, care erai direct vizat. Inseamna ca v-a placut, daca ati postat atatea pagini, nu? 

De cand a avut loc acea discutie minunata pe topicul Qualia intre Nicolae T. si Vriies, nu am mai raportat nimic, pentru ca am crezut ca s-au schimbat regulile nescrise ale forumului.

La 27.12.2019 la 0:47, NicolaeT a spus:

Esti un tocilar prostanac care nu poate gandi cu propria minte si care doar a invatat pe de rost fraze ca sa treaca examenele. Du-te si sexeaza ceva, macar cu asta sa ramai din viata asta.

La 23.12.2019 la 0:14, Vriies a spus:

Băi, dobitoc notoriu și consacrat care te crezi cea mai inteligentă qualie de pe planetă și implicit îți disprețuiești preopinenții! Când era , bre, să mă uit la un clip de aproape două ore în timp ce discutam cu tine și-ți răspundeam non stop ? Ai măcar un picuț de logică elementară în creierul ăla mic? Ah, am uitat că tu susții că n-ai creier, mea culpa! :laugh: Când voi avea timp o să văd ce zicea omul ăla acolo și de voi găsi ceva interesant, cu siguranță că-ți voi spune.

Cât despre aserțiunea ta legată de a mea cultură, îți pot spune că nici pe departe nu-s cel mai cult om din areal. Însă, despre tine, cultural vorbind, care n-ai citit nici măcar cinci clasici ai filosofiei, îți pot spune că mai ai mult de citit și asimilat și că deocamdată evoluezi într-o ligă inferioară.

Da, ești original în tâmpeniile pe care le pui pe tavă, mai ales când susții că  dintr-o pseudointeracțiune, ai venit tu pe lume. 

etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 23 minute, Kleopatrah a spus:

De cand a avut loc acea discutie minunata pe topicul Qualia intre Nicolae T. si Vriies, nu am mai raportat nimic, pentru ca am crezut ca s-au schimbat regulile nescrise ale forumului.

 

 

etc

Waw!  A "cazut" cumva Vriies "la mijloc", cum se zice, insa sunt destui care jignesc...

Eu nu am raportat pe nimeni, desi am fost tentata s-o fac de cateva ori!

Acum, cand consider ca am avut de invatat destul de multe din interactiunile avute pe forum, chiar ma bucur ca nu am facut nicio raportare!

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 ore, ♫ Blues ♬ a spus:

Stii ce mi se pare cel mai curios, Vriies? De ce nu am impartit si sanctiuni? Nimeni, dar NIMENI, nu a raportat topicul. Nici macar tu, care erai direct vizat. Inseamna ca v-a placut, daca ati postat atatea pagini, nu? 

Adevarul este ca nici nu aveai vreun motiv de a da suspend cuiva, zic eu. Ne-am jignit cu moderatie si la un nivel oarecum ridicat de inteligenta si educatie.:smile:

Poate parea ciudat, dar eu chiar apreciez eforturile pe care le face observant de a-i jigni pe cei ce nu sunt de acord cu el.

Apropos, chiar, mereu uit ca poti da report. De fapt problema mea este ca nu-mi vine.

Editat de adal*
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha deci nu a sesizat nimeni cu o pagina mai devreme de porcaiala aia, intepatura lui Vriies la adresa lui NicolaeT, inainte ca NicolaeT sa il faca tocilar prostanac.

bravos.

La 26.12.2019 la 23:21, Vriies a spus:

Am pretenția de la tine, să dai o definiție serioasă, filosofic vorbind. E chiar atât de greu? 

Reiterez, nu e vorba de a da exemple de qualii, ci  să încerci să dai definiția qualiilor, cel puțin din punctul tău de vedere, pentru a avea un punct de referință comun.

Ah, știu că te ascunzi după gagice sexi de 200 kg, pentru că, probabil, asta înseamnă sexi pentru tine și numai de ăstea ai avut parte.

Ai citit vreo carte de logică, ca să afli ce-i aia definiție?

 

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 minute, Enki a spus:

Aha deci nu a sesizat nimeni cu o pagina mai devreme de porcaiala aia, intepatura lui Vriies la adresa lui NicolaeT, inainte ca NicolaeT sa il faca tocilar prostanac.

bravos.

 

Nici nu mai are importanta cine a inceput, eu am dat doua exemple aleatoare,  important e ca sunt multe pagini continuare cu duel continuu aproape.  Pagini care nici macar nu au fost sterse.

Editat de Kleopatrah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca tot ne-am apucat sa fim mai catolici decat papa si sa cautam chitibusuri de care sa ne legam, are importanta.

Acum 1 minut, Kleopatrah a spus:

Nici nu mai are importanta cine a inceput, eu am dat doua exemple aleatoare,  important e ca sunt multe pagini continuare cu duel continuu aproape.  Pagini care nici macar nu au fost sterse.

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 30 minute, Enki a spus:

Pai daca tot ne-am apucat sa fim mai catolici decat papa si sa cautam chitibusuri de care sa ne legam, are importanta.

Enki, daca ai fi mai atenta, ai  observa ca noi aici suntem foarte relaxati.:smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×