Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 minute, Rodica` a spus:

Enki, nu cred asta. Vina e a guvernului ca nu a impus masuri restrictive sa oblige lumea sa se vaccineze. De ex în Italia le-a spus din august ca din 15 octombrie nu mai e voie nici un angajat nevaccinat. Ai auzit tu asa ceva aici? 

Niciunde în lume nu s-au vaccinat procentele alea amețitoare decât de frica restricțiilor. 

Asa  ca nu merita nimeni "" "" ""  și nici %%%%%. 

Dar 30% din noi de ce nu am avut nevoie sa fim amenintati cu restrictii ca sa ne vaccinam? Ei, uite de aia i f** pe antivaccinisti. Ca-s prosti de bubuie.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' nu, că mă iau și eu de ea, cu maghiarimiea ei cu tot.

I know she would really want a piece of me.... ceea ce nu se va întâmpla nici în 5 vieți. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 25 minute, The Unknown a spus:

FGM ...  tu esti scarbos din nastere si asa vei muri cu ura intre viermi!!!  

Aia mor din prostia lor, tu stii asta dar de ce n-ai profita de ocazie sa ma ocaresti ca asta-ti face deosebita placere, ca la un ROMAN adevarat si nu scapi nici una din ocaziile cand apare vre-o discutie.   Fiecare-si alege soarta, nu eu bag in camera de gazare pe nimeni, si trebuie sa-ti atrag si eu atentia ca in ziua de azi a fi OM e lucru mare, ca roman poti fi oricand.

Oricum, tu nu ma vei egala pe mine nici in 5 vieti de roman, ca sa fie clar.  Oriunde mergi pe planeta asta romanul NU este selectat inainte de maghiar, ungurii au prioritate, poti sa crapi ca nu eu fac legile astea.  Ceausescu incerca sa prosteasca neamul cat sint de iubiti pe plan international cand doar el cu cioara aia oparita se plimbau AFaRA!!!  

 

Mesaj edificator.  FGM? Fututi gura matii? Aici ajung pana la urma toate idioatele nefutute.

Tampitele astea doua chiar ma distreaza.:smile:

Olga profita ca exista niste idioti pe aici care ii fac in toate felurile pe nevaccinati si baga si ea la greu. Stiti ce zice in mintea ei? Lasa ca va fac eu, romani jegosi.

De enki nu ma mir ca o incurajeaza, este la fel de idioata, dar cretinul asta de moto chiar ma intriga. El chiar nu intelege  nimic din ce se intampla pe un forum?

 

Editat de adal*
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Ciocârlan a spus:

Și pe lângă asta, nu le-am luat niciodată femeile ungurilor, ele s-au dat mereu la mine.:pardon:

Crezi ca Olga se da la mine?:smile:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 minute, adal* a spus:

A venit iar idioata nefututa.  Enjoy Vriies.

adal, chiar nu ne intereseaza sa ne anunti aici pe forum cand intra nevasta-ta peste tine la wc.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Enki a spus:

adal, chiar nu ne intereseaza sa ne anunti aici pe forum cand intra nevasta-ta peste tine la wc.

nu te simti idioata nefututa?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 35 minute, Enki a spus:

Vriies, acest iuzăr o sa primeasca mult ***** in gura, pentru ca in continuare ii f** in gura pe aia care nu s-au vaccinat si din cauza carora la noi in tara, ca la ultimii prosti medievali ai Europei, avem in continuare cazuri de covid cu miile. Si din cauza carora copiii mei acum nu merg la scoala. Puteam sa fim si noi ca Franta, sau Portugalia sau Germania, sa dam drumul la tot, sa mearga copiii fara masca la scoala, si in locuri publice, dar retarzii alde militantii antivaccinisti de aici de pe forum nu se vaccineaza, ca ei sunt dacii liberi ai lui sosoaca. Asa ca antivaccinistilor -  OPEN WIDE.

ok, Hey, Vriies, it's your turn.

Editat de adal*
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 12 minute, adal* a spus:

.... cretinul asta de moto chiar ma intriga. El chiar nu intelege  nimic din ce se intampla pe un forum?

Băiatul e de buna credință. Cred ca atâta bună credință te intriga. Nu are nici un interes, de fapt. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×