Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 18 minute, adal* a spus:

Rodica, 

De ce l-oi fi ales pe Vriies, nu inteleg. Ai ceva cu el?

Da. E super ofticos și are o atitudine care cere palme. Nu-l scap cu nici o ocazie. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, adal* said:

Atunci taci in pielea mea si nu te mai baga in discutii care nu te privesc si  daca te bagi, asuma-ti.

Băi, ce replică , din spatele blocului, mi-ai dat!

De ce să tac, atunci când vii cu enormități, când ești, alături de Rayn, ești campionul anti-vaccinării și când îi consideri idioți pe cei care militează pro vaccinare? Nu cumva faptele arată altceva și numai tu ești idiotul de aici?  Nu te-ai săturat că mor atâția oameni aici, fie ei vaccinați, fie ei muuult mai mult nevaccinați?

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 minute, Vriies a spus:

Nu te-ai săturat că mor atâția oameni aici, fie ei vaccinați, fie ei muuult mai mult nevaccinați?

Da ma, si daca-i futeti in gura in loc de impartasanie ziceti ca ati facut o treaba buna, nu-i asa? Te iei dupa o ... si cand primesti ce meriti, nu-ti convine.

Editat de adal*
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
15 minutes ago, adal* said:

Da ma, si daca-i futeti in gura in loc de impartasanie ziceti ca ati facut o treaba buna, nu-i asa? Te iei dupa o ... si cand primesti ce meriti, nu-ti convine.

mergi în continuare pe o generalizare, mai mult decât idioată.

Arată-mi mie, plizzz,  pentru că postările sunt la iveală, pe cine am f**ut io  în fură de aici! Și dacă n-o să-mi arăți (că n-am făcut așa ceva), atunci n-o să-ți cer daune morale, ci te voi f*te pe tine-n gură, că ai fost calomnios. Ce zici, de acord? 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, adal* a spus:

Deja te bucuri, nu-i asa? Ia sa fi fost unguri de-ai tai, ce te-ai mai fi strofocat pentru ei.   

Olga, vorbesti mizerabil ca intotdeauna, dar nimeni nu-ti atrage atentia, pentru ca nu prea mai sunt romani pe aici. Bine, or mai fi doi trei idioti, nu zic nu.

Deci distreaza-te!

FGM ...  tu esti scarbos din nastere si asa vei muri cu ura intre viermi!!! 

Aia mor din prostia lor, tu stii asta dar de ce n-ai profita de ocazie sa ma ocaresti ca asta-ti face deosebita placere, ca la un ROMAN adevarat si nu scapi nici una din ocaziile cand apare vre-o discutie.   Fiecare-si alege soarta, nu eu bag in camera de gazare pe nimeni, si trebuie sa-ti atrag si eu atentia ca in ziua de azi a fi OM e lucru mare, ca roman poti fi oricand.

Oricum, tu nu ma vei egala pe mine nici in 5 vieti de roman, ca sa fie clar.  Oriunde mergi pe planeta asta romanul NU este selectat inainte de maghiar, ungurii au prioritate, poti sa crapi ca nu eu fac legile astea.  Ceausescu incerca sa prosteasca neamul cat sint de iubiti pe plan international cand doar el cu cioara aia oparita se plimbau AFaRA!!!  

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vriies, acest iuzăr o sa primeasca mult ***** in gura, pentru ca in continuare ii f** in gura pe aia care nu s-au vaccinat si din cauza carora la noi in tara, ca la ultimii prosti medievali ai Europei, avem in continuare cazuri de covid cu miile. Si din cauza carora copiii mei acum nu merg la scoala. Puteam sa fim si noi ca Franta, sau Portugalia sau Germania, sa dam drumul la tot, sa mearga copiii fara masca la scoala, si in locuri publice, dar retarzii alde militantii antivaccinisti de aici de pe forum nu se vaccineaza, ca ei sunt dacii liberi ai lui sosoaca. Asa ca antivaccinistilor -  OPEN WIDE.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, The Unknown said:

 

Oricum, tu nu ma vei egala pe mine nici in 5 vieti de roman, ca sa fie clar.  Oriunde mergi pe planeta asta romanul NU este selectat inainte de maghiar, ungurii au prioritate, poti sa crapi ca nu eu fac legile astea.  Ceausescu incerca sa prosteasca neamul cat sint de iubiti pe plan international cand doar el cu cioara aia oparita se plimbau AFaRA!!!  

 

Olga, aici nu are rost, că o dăm în altele. Una este disputa ta cu adal* pe tema covidului, temă de care toți discutăm aici și pe marginea căreia am ajuns să ne beregățim mai ceva ca la „popitică”, și alta este „calitatea superioară a maghiarului față de român, pe această planetă”, așa cum o susții tu pe un forum românesc. Și eu te-am taxat pentru astfel de afirmații , în trecut.

Până la urmă tu ce ești și ce susții? Ai ceva românesc în tine? Sau doar îi disprețuiești pe români? Poi, dacă da, de ce mai postezi pe un forum românesc? 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Enki, nu cred asta. Vina e a guvernului ca nu a impus masuri restrictive sa oblige lumea sa se vaccineze. De ex în Italia le-a spus din august ca din 15 octombrie nu mai e voie nici un angajat nevaccinat. Ai auzit tu asa ceva aici? 

Niciunde în lume nu s-au vaccinat procentele alea amețitoare decât de frica restricțiilor. 

Asa  ca nu merita nimeni "" "" ""  și nici %%%%%. 

Numai politicienii noștri corupți merita. Ca sunt aserviți altor interese și nu sunt în stare sa impună masuri și sa le aplice. Ca în Rusia, Ucraina, Bulgaria.... Acolo unde se moare acum. 

Editat de Rodica`
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 minute, The Unknown a spus:

 

Oricum, tu nu ma vei egala pe mine nici in 5 vieti de roman, ca sa fie clar.  Oriunde mergi pe planeta asta romanul NU este selectat inainte de maghiar, ungurii au prioritate, poti sa crapi ca nu eu fac legile astea. 

 

Cu o gândire ca asta, n-am decât atât să-ți transmit: du-te cu Horthy! Înapoi în Asia, unde vreți voi.

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×