Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

2 minutes ago, The Unknown said:

Mancati Usturoi zilnic, va scapa de multe boli, este Antibiotic Natural.    Ceai de macese si alte plante, cu coji de mere, pere, pruni, ajuta sa ramana omu' sanatos!!!

Olguța se gândește la viața și la sănătatea noastră. Pup Olguța! :smile: Bre, dar țuica bine făcută, în combinație cu usturoiul și cu ceaiurile din plante și fructe, nu ne ajută mai bine? :tongue:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, Rodica` a spus:

Sa știi ca sunt și practici pașnice. De ex adal este de părere ca Enki vrea sa ii fu#ta pe toți care nu vor sa se vaccineze. 

:no:  Nu cred ca vrea sa primeasca si SIDA/AIDS,  oricate de drag i-ar fi careva din lista scurta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, gargbird said:

Pentru milioanele de useri încă activi: vă rog, pă subiect, scuzați off-topicul.

Ân sfârșit mai moderează cineva și pe forumul ăsta.

Vriies a zis că-s grasă și urâtă, la cine trebuie să fac o plângere?

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
13 minutes ago, The Unknown said:

Ar taia daca n-ar fi asa de grea pedeapsa in America pentru crima asta!!

Doamna Olga, mulți ar tăia, fără să fie pocăiți, dacă n-ar fi legea să-i oprească.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, Amarena a spus:

Ân sfârșit mai moderează cineva și pe forumul ăsta.

Vriies a zis că-s grasă și urâtă, la cine trebuie să fac o plângere?

La chirurgul de serviciu la sectia Estetica ...

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, Vriies a spus:

Olguța se gândește la viața și la sănătatea noastră. Pup Olguța! :smile: Bre, dar țuica bine făcută, în combinație cu usturoiul și cu ceaiurile din plante și fructe, nu ne ajută mai bine? :tongue:

Merge daca nu ai de luat si alte medicamente!!!  Ce zic eu este Preventiv, poti combina cum vrei elementele din natura.   Problema este daca deja ai si medicamente de luat, ca la acest capitol se murea in Maramures in copilaria mea ca luau cu o sticla de Horinca pilulele de inima    :eek: ca nici la morga nu le mai primea de duhoare ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, Amarena a spus:

Păi nu știe cum arăt, vreau să fac o plângere pt calomnie. 

Despagubiri in bani de Durere Sufleteasca se pretinde de la ... partea nevatamata!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8 minutes ago, Amarena said:

Ân sfârșit mai moderează cineva și pe forumul ăsta.

Vriies a zis că-s grasă și urâtă, la cine trebuie să fac o plângere?

Cum bre? 

Io zisei doar: „Eh, atunci probabil erai frumușică foc și promiteai mult. Acum, nah, au mai trecut ani, te-ai mai îngrășat puțin, însă probabil tot frumușică ești, mai ales din punct de vedere spiritual.”. După care îți spusei că „Ești o floare, ești un crin, Ești parfumul cel mai fin”. 

Zisei doar că te-oi fi îngășat doar puțin (că, nah, vârsta; la fel ca în cazul meu, care m-am îngrășat și io oleacă și din cauza vederii nu mă mai descurc cu nucile mici, ci doar cu ălea de cocos!), dar în niciun caz nu spusei că ai fi urâtă! Dimpotrivă...

Și tu mă pârăști la moderatori? :sad:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Enki a spus:

ia uitati aici, ce frumos e pe ATI, ca o vacanta, cata libertate, cati oameni care stiu ei ca au drepturi si si le exercita.

Pardon, corectie, asta e doar camera de garda, si cazurile mai putin grave.

 

Pe patul liber in sacul negru este si cadavru care va fi ridicat cand vor fi locuri de storat??? ... ca documentatie este deja facuta trebuie doar clasificat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×