Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Și acuma ca te-a umplut de respect cu logica sa o sa uiți instant ca e nevaccinat și nici nu crede în existenta virusului. Și mai și face propaganda în acest sens. 

Nu? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
19 minutes ago, Rodica` said:

Și acuma ca te-a umplut de respect cu logica sa o sa uiți instant ca e nevaccinat și nici nu crede în existenta virusului. Și mai și face propaganda în acest sens. 

Nu? 

Asta nu o să uit. Iar cu propaganda anti-vaccinare, clar că nu-s de acord. În schimb, problema a rezolvat-o frumos. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai mai, am mai pus cu ceva timp in urma o schema logica in legatura cu virusul asta, de ce nu este bagata in seama ?

Sau trebuie sa o desenez  si p-aia ?

Sa nu spuna careva ca i-a afectat covidul capacitatea de rationament...ca nu-l cred!

Editat de Rayn
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Rodica` said:

...o sa uiți instant ca e nevaccinat ....

...

Cu cateva pagini in urma s-a discutat depre materiile scolare, despre educatia primita de copilasi;

Pai cum sa faca asocieri copilasii daca nu invata toate materiile? Cum sa coroboreze datele?

Cum adica fizica este folosita rar in viata?

Ati avut o pagina intreaga in care v-am vorbit in versuri, Vriies se arata interesat si de 

Filosofia, psihologia, spiritualitatea...

si se poticneste de cifre la care nu are un desen ca la gradinita, (desi precizasem ca nu merg pe acuratete, trebuia sa observe logica)

iar pe voi va doare ca este sau nu este omul vaccinat?????

Carui sistem de valori ii sunteti tributari?

 

 

Editat de Rayn
  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol2:

S-a enervat. Am aceasta calitate unica sa ridic instant tensiunea enervarii într-o persoana... recunosc. 

Rayn, zic ca pe tine sa te scutim de vaccinare ca și asa trăiești izolat, nu ieși din curte, practic nu reprezinți un pericol pentru cei din jur. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mama Rodica, asta era doar inertia unui drept la replica, stai calma, nu ma enervez usor, am control.

 

Mai ales ca vin vesti bune

n1.thumb.PNG.a197f13a96cd4ff91240d3be50e33727.PNG

asta dupa ce....

n2.thumb.PNG.f81f9a4440e8eda3900ff47638f3a963.PNG

 

Dar unii dintre voi nu prea citi d-astea, ca-s conspirationiste...

Citi mai fratilor tot, orice, oricand

Dati-o naibii de cenzura!

 

Sau poate unii vor desene....

 

Editat de Rayn
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care nu observa minciuna din stirile oficiale

iata link-ul oficial

https://stirioficiale.ro/informatii/buletin-de-presa-27-septembrie-2021-ora-13-00

dupa 4-5 scroll

citez

""Nu au fost raportate decese anterioare intervalului de referință.""

Sunteti nebuni?

De ce ar exista date anterioare intervalului de referinta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, Rayn said:

Cu cateva pagini in urma s-a discutat depre materiile scolare, despre educatia primita de copilasi;

Pai cum sa faca asocieri copilasii daca nu invata toate materiile? Cum sa coroboreze datele?

Cum adica fizica este folosita rar in viata?

Ati avut o pagina intreaga in care v-am vorbit in versuri, Vriies se arata interesat si de 

Filosofia, psihologia, spiritualitatea...

si se poticneste de cifre la care nu are un desen ca la gradinita, (desi precizasem ca nu merg pe acuratete, trebuia sa observe logica)

iar pe voi va doare ca este sau nu este omul vaccinat?????

Carui sistem de valori ii sunteti tributari?

 

 

Nu mă poticnesc măh, de nicio cifră. Io problema asta am făcut-o în juma de oră și nu în 3 zile ca tine.

Băi du-te dreak de aici de arogant. Era vorba despre o problemă clasică, care are un rezultat exact și nu cum ai răspuns tu în prima postare. Da, apreciez că ai răspuns la provocare și că în cele din urmă ai sintetizat frumos. Dar rezultatul l-ai dat după trei zile, da? Așa că nu te mai căca pe tine cu logica ta infailibilă.  Plus că acum ți-a crescut și nasul și vii cu aroganțe. 

Editat de Vriies

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
3 minutes ago, Vriies said:

... în juma de oră ..

...

o juma de ora ?

Eu am rezolvat-o in gand la o cafea, tie ti-a luat o juma de ora ?

Hai mai, ce naiba! Mai vorbesti si urat.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×