Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Premiile Darwin.

Mihai Fagadaru, un alt zmeu antivaccinist, prieten de-al sosoacai, mot in frunte la toate protestele anti vaccin si anti restrictii a dat coltul astazi. Ieri Ioana Picos (fosta?) sotie posta pe facebook ca Mihai se simte rau si isi indemna prietenii la rugaciune, cu imaginea unui ultim screen shot cu apelul lor video, azi imagine cu lumanare si curg condoleantele. Dobitocul ala avea doi copii gemeni mici, dar se pare ca era mai important sa nu se vaccineze si sa nu poarte masca, decat sa creasca copiii lui cu tatal in viata.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e mila de copilasii care cresc fara tata dar vor fi mult si fara mama ca va trebui sa lucreze sa le intretina.   Pacat ca nu inteleg un lucru oameni educati si tineri din cate inteleg ca nu stiu cine a fost, n-am auzit de acest nume nimic in ziare.     

 

Peste 4000 noi testati pozitivi au aparut si la noi si 70 de de morti, dar ne-au dat si informatii despre Flu ca sint tot atat de multi diagnozati cu Flu dar inca numarul mortilor n-a inceput sa fie considerat alarmant la nivel de pandemie precum in alti ani, dar sint cu mult mai multi gravi bolnavi.   

Si Flu vaccinul sta acolo la colectat praf prin farmacii si locuri medicale: cabinete private printre altele, Urgent Care este un alt loc si este bine afisat si marcat unde se vaccineaza, dar pana nu le elimina de la munca, nu se vor invata minte.

Deja peste 42000 de copiii peste 5 ani sint vaccinati, dar numarul este tot mic ca multi parinti nu vor vaccinul.     

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dap. Copiii aia n-au nicio vină ca tatal a fost un idiot, si nu au fost suficient de importanti pentru el cat sa-si doreasca sa ii vada crescand. Pandemia asta a lasat in urma mii de astfel de orfani.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai are sotia de platit si inmormantarea sau le achita cineva vre-o asigurare stiu eu, ca azi am avut o discutie cu cineva despre asta, care a crezut in timp de comunism totul era achitat de organizatia PCR , noi n-am avut nici o obligatie la nimic, eram ajutati si serviti de sistem.

Acum merg sa ma culc la 7 dimineata aproape, sint 14*C afara dar si in casa e rece ca am geamuri deschise. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 38 minute, Enki a spus:

Premiile Darwin.

Mihai Fagadaru, un alt zmeu antivaccinist, prieten de-al sosoacai, mot in frunte la toate protestele anti vaccin si anti restrictii a dat coltul astazi. Ieri Ioana Picos (fosta?) sotie posta pe facebook ca Mihai se simte rau si isi indemna prietenii la rugaciune, cu imaginea unui ultim screen shot cu apelul lor video, azi imagine cu lumanare si curg condoleantele. Dobitocul ala avea doi copii gemeni mici, dar se pare ca era mai important sa nu se vaccineze si sa nu poarte masca, decat sa creasca copiii lui cu tatal in viata.

Poate nu a murit de covid? Putea să de-a colțul, de exemplu, de ciuda că are prea puține laicuri.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand va spuneam de nazism, nu ma credeati. 

Iata rezultatul....

Uniformele alea pot umbla cate 3 sau mai multi deodata, dar femeia nu poate sta singura pe 3 scaune ...

z2.PNG.f744c6ebbbab713c2e90d31bfeeb99fa.PNGz1.thumb.PNG.4e2514decd5f786414f9e3eefe09b06d.PNG

 

probabil ca unii sunt fericiti sa vada noile uniforme...

 

z3.PNG.476aec134c555ee62fbcd5c47be30fb9.PNG

z4.thumb.PNG.7dce852569467e45a2b804edc8176af2.PNG

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasă că și uniformele pot avea certificate verzi false.

Am auzit ca în Grecia au găsit 1 milion. La noi sunt 6 milioane de vaccinați, cred ca 15 % din aia nu sunt. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Çukur Bitmesin a spus:

Poate nu a murit de covid? Putea să de-a colțul, de exemplu, de ciuda că are prea puține laicuri.

Se pare ca era lepra mai mare decat ce facea recent acum cu mesajele antivacciniste, pentru care are probabil zeci de morti pe constiinta nenorocitul. Era si mare CPF-ist sustinator al referendumului pentru familie, dar divortat - acuzat de fosta nevasta ca o batea, anchetat pentru frauda cu decontari de ingrijiri medicale fictive. Dar nu ma mira, se incadreaza perfect in profilul acestei sub-specii.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Certificatul verde inca din 2015

In caz ca s-a uitat...

https://www.hotnews.ro/stiri-esential-20458517-exclusiv-cele-opt-vaccinuri-care-vor-obligatorii-pentru-inscrierea-copiilor-gradinita-scoala-scolile-vor-aspru-amendate-daca-nu-vor-respecta-legea.htm

Inscrierea copiilor in gradinite si scoli – fie de stat sau private – se va putea face doar dupa prezentarea de catre parinti a dovezii vaccinarii copilului 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×