Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

o societate formata din indivizi precum userul Enki ar arata cam asa....

in seara asta vreau sa manc pere

enki...nu ai voie!

de ce ?

enki....pentru ca este lege!

de ce s-a dat aceasta lege?

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Rayn said:

o societate formata din indivizi precum userul Enki ar arata cam asa....

in seara asta vreau sa manc pere

enki...nu ai voie!

de ce ?

enki....pentru ca este lege!

de ce s-a dat aceasta lege?

jenant exemplu...nu-i asa?

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
6 minutes ago, Rayn said:

Oricare cititor poate observa nazimul promovat.

Referitor la calitatea slaba a postarilor mele....pai cine nu vrea sa inteleaga ca nu am un target, este greu..! 

Voi v-ati obisnuit probabil, ca postarile voastre sa aiba o tinta,

Eu nu am o tinta anume, doar gandesc !

Sugerez si altora!

Bre, frate, ești de belea! 

Nu stau acum să apăs pe buton și să te pârăsc la moderatori pentru această acuzație gravă, în opinia mea, cum ar fi că cei care au fost pro vaccinare ar fi promovat, implicit, și nazismul! :laugh: Asta e numai în mintea ta.

Încearcă să te gândești la faptul că tu nu ești singurul care gândește din acest areal. Poate și alții gândesc, afar' de tine. Și poate gândesc mai bine decât tine.

Oricum, ți-aș sugera  să nu mai vii cu astfel de chestii, cum că cei care ar susține vaccinarea ar fi naziști, pentru că în felul ăsta riști să fii exclus de pe orice rețea de socializare. Mai ales în situația asta, în care, în România mor nevaccinații pe capete.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vă dați seama ce tare joacă Rayn? Adică, toți cei care au adus argumente , pe forum, în favoarea vaccinării, ar fi naziști! Ca să nu mai vorbim de cei care au promovat și au produs vaccinurile, ca mijloc de luptă împotriva acestei pandemii. Deci toate statele lumii care au înțeles să-și vaccineze populațiile, ar fi „naziste”, în opinia lui Rayn!

 

Bre, fugi tare de aici și ascunde-te pe o perioadă nedeterminată!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 49 minute, Rayn a spus:

pai cine nu vrea sa inteleaga ca nu am un target

Vrei sa te pisi contra vantului. E si asta un target, altfel renuntai de mult.

Acum 49 minute, Rayn a spus:

Eu nu am o tinta anume, doar gandesc !

Esti subiectiv, nu gandesti deloc corect. De cateva sute de pagini incerci sa "demaschezi" o problema mondiala de ordin sanitar, analizand niste detalii administrative romanesti.

Nu ai nici macar o scara a problemei, ai impresia, probabil, ca e vorba de Iohannis vs Sosoaca.

Argumentul cu stadionul e ok, si pe mine m-au iritat restrictiile de noapte de ex, dar asta nu inseamna ca nu exista covid, iar vaccinul e rau.

Editat de Motorină
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 minute, Vriies a spus:

Vă dați seama ce tare joacă Rayn?

Asta nu e genul care "joaca", pariez ca mereu a stat deoparte si si-a dat cu parerea.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rayn nu crede ca exista virusul și boala. Pentru el, în aceasta logica, restricțiile sunt masuri de exterminare... O realitate paralela

Editat de Rodica`
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
17 minutes ago, Rodica` said:

Rayn nu crede ca exista virusul și boala. Pentru el, în aceasta logica, restricțiile sunt masuri de exterminare... O realitate paralela

Poi, stai puțin...Cum adică, nu crede? Poi, mor oameni la greu în spitale, la ATI e plin! 

Și noi ce tre să facem? Să aplaudăm momentul în care Rayn și alții vor accepta situația de fapt?

PS: Nu te supăra pe mine! Întrebările erau, mai degrabă, pentru Rayn. 

Editat de Vriies

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe noi nu trebuie sa ne intereseze ce spune Rayn ca e o tara libera și fiecare are drept de opinie. 

Pe noi tre sa ne preocupe ce face guvernarea asta nenorocita care a adus tara pe primul loc în lume la internați ATI și morți de covid raportați la nr populație. Din lipsa fermitatii masurilor. 

Iar noile masuri ce se vor lua de pe joi încolo...  E de ras dacă nu ar fi de plâns. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 minute ago, Rodica` said:

Pe noi nu trebuie sa ne intereseze ce spune Rayn ca e o tara libera și fiecare are drept de opinie. 

Pe noi tre sa ne preocupe ce face guvernarea asta nenorocita care a adus tara pe primul loc în lume la internați ATI și morți de covid raportați la nr populație. Din lipsa fermitatii masurilor. 

Iar noile masuri ce se vor lua de pe joi încolo...  E de ras dacă nu ar fi de plâns. 

Poi, stai oleacă. Sigur că ne preocupă ce face această guvernare , nenorocită, și ce au afăcut altele, la fel de nenorocite. 

Însă Rayn, nu ți se pare că a fost și este exponentul majorității de până acum, a populației care a condamnat și s-a opus efectiv vaccinării? Și care-i consideră pe cei, puțini încă, care s-au vaccinat, ca fiind naziști?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×