Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pur si simplu pentru ca se repeta !

Editat de Rayn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
7 minutes ago, Fiero said:

 

Gata, ajunge! Nu voi mai posta pe topicul ăsta.

La un moment dat, asa am gandit si eu, dar ce sa vezi, raman sa posteze "postacii"" nazisti, lumea nu mai stie ce sa inteleaga, asa ca ....am decis sa revin!

Este doar un forum....daca ramanea la nivel de chat ce se faceau adminii?

Editat de Rayn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, Rayn a spus:

La un moment dat, asa am gandit si eu, dar ce sa vezi, raman sa posteze "postacii"" nazisti, lumea nu mai stie ce sa inteleaga, asa ca ....am decis sa revin!

Este doar un forum....daca ramanea la nivel de chat ce se faceau adminii?

Trecand peste calitatea slaba a postarilor tale, aici suntem vreo 10 persoane pe tot forumul. Nu salvezi planeta nici daca ne-am convinge ca nu bati campii. Ai "salva" doar restul de 9 persoane.

Bine, vreo 5-6 (n-am numarat) suntem deja vaccinati, deci ne pierdem oricum, daca ai dreptate in ceea ce insinuezi firav. Ca afirmatiile nu-ti prea plac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiero, eu nu înțeleg un lucru. Cum crezi tu ca vom scăpa de virus de vreme ce nu crezi ca vaccinul și masurile sunt soluția? Îmi permit sa te includ, totuși, în grupul celor care cred ca exista virusul de vreme ce ai spus ca ai făcut boala. 

Care e soluția? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce a vrut să susțină Fiero și de ce e așa de supărată, nu prea am înțeles. 

Mai departe, ce a vrut să susțină Rayn prin: 

25 minutes ago, Rayn said:

La un moment dat, asa am gandit si eu, dar ce sa vezi, raman sa posteze "postacii"" nazisti, lumea nu mai stie ce sa inteleaga, asa ca ....am decis sa revin!

Este doar un forum....daca ramanea la nivel de chat ce se faceau adminii?

...iar nu înțeleg. 

Ăștia care, pe aici, considerăm că vaccinarea e o soluție, suntem „postaci naziști” sau cum? 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
14 minutes ago, Rodica` said:

Fiero, eu nu înțeleg un lucru. Cum crezi tu ca vom scăpa de virus de vreme ce nu crezi ca vaccinul și masurile sunt soluția? Îmi permit sa te includ, totuși, în grupul celor care cred ca exista virusul de vreme ce ai spus ca ai făcut boala. 

Care e soluția? 

Bună întrebarea. 

Acum întreabă-l și pe Rayn de ce crede că cei care postăm pe aici, afar' de el, am fi „postaci naziști”?:laugh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8 minutes ago, Vriies said:

 

Oricare cititor poate observa nazimul promovat.

Referitor la calitatea slaba a postarilor mele....pai cine nu vrea sa inteleaga ca nu am un target, este greu..! 

Voi v-ati obisnuit probabil, ca postarile voastre sa aiba o tinta,

Eu nu am o tinta anume, doar gandesc !

Sugerez si altora!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca numai niste persoane total insensibile (ca sa nu zic nesimtite) ar putea sa isi compare moftul lor personal de a nu dori sa se vaccineze sau de a nu purta masca cu drama evreilor la Holocaust.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
12 minutes ago, Enki said:

Pentru ca numai niste persoane total insensibile (ca sa nu zic nesimtite) ar putea sa isi compare moftul lor personal de a nu dori sa se vaccineze sau de a nu purta masca cu drama evreilor la Holocaust.

discurs nazist!

moftul personal inseamna, in fapt, individualiatea, dreptul de a alege !

care evrei au avut dreptul de a alege daca li s-a impus!?

societatea umana este formata din indivizi care aleg.

 

Editat de Rayn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×