Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Coronavirus la zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Just now, Rayn said:

 

 

Pentru ceilalti useri cer scuze ca m-am aprins putin, dar consider ca nu este cazul sa mai sarim peste astfel de manifestari impotriva omenirii.

Le-as numi naziste, neo-naziste, fasciste (fazele cu vaccinarile, cu obligatiile) atata timp cat sunt impuse.

Lasati oamenii sa aleaga cum sa se protejeze !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Rayn a spus:

 

Pentru ceilalti useri cer scuze ca m-am aprins putin, dar consider ca nu este cazul sa mai sarim peste astfel de manifestari impotriva omenirii.

Le-as numi naziste, neo-naziste, fasciste (fazele cu vaccinarile, cu obligatiile) atata timp cat sunt impuse.

Lasati oamenii sa aleaga cum sa se protejeze !

Ia zi, Rayn. Dupa parerea ta, de ce a crescut atat populatia in ultimele doua secole, asta dupa ce zeci de mii de ani de istorie homo sapiens cresterea a fost foarte lenta, si numarul populatiei foarte mic?

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, Rayn a spus:

Le-as numi naziste, neo-naziste, fasciste (fazele cu vaccinarile, cu obligatiile) atata timp cat sunt impuse.

Lasati oamenii sa aleaga cum sa se protejeze !

CINE TE-A OBLIGAT sa alegi o anume metoda? Ti-am zis eu sa te vaccinezi? Din contra, ti-am zis: alege imunizarea naturala, daca asa consideri.

Ce este IMPUS? Au venit peste tine mascatii sa te vaccineze?

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Enki said:

Ia zi, Rayn. Dupa parerea ta, de ce a crescut atat populatia in ultimele doua secole, asta dupa ce zeci de ani de istorie homo sapiens cresterea a fost foarte lenta, si numarul populatiei foarte mic?

Am o alta perspectiva, ~conform careia istoria nu este corecta !

Ceea ce se intampla in zilele noastre, demonstreaza faptul ca istoria nu este corecta.

Si nu ma lua cu frumosul dupa ce m-ai facut prost, eu te-am iertat deja !

Daca reusesti sa pastrezi pentru tine sfaturile autoritatilor, este ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, Enki said:

CINE TE-A OBLIGAT sa alegi o anume metoda? Ti-am zis eu sa te vaccinezi? Din contra, ti-am zis: alege imunizarea naturala, daca asa consideri.

Ce este IMPUS?

A fost logica optiunea mea din momentul in care am condamnat vaccinarea promovata de catre autoritati.

Tu ai avut o repulsie cu referire la optinea mea, cum ca eu prost fiind,  te-ar afecta pe tine, 

Editat de Rayn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Rayn a spus:

Am o alta perspectiva, ~conform careia istoria nu este corecta !

Ceea ce se intampla in zilele noastre, demonstreaza faptul ca istoria nu este corecta.

Aha.

Stiu, e o conspiratie, ne ascund datele milenare reptilienii si oculta.

Citat

Si nu ma lua cu frumosul dupa ce m-ai facut prost, eu te-am iertat deja !

Daca reusesti sa pastrezi pentru tine sfaturile autoritatilor, este ok.

Nu eu te-am facut. Asa ai ales singur sa fii.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 minut, Rayn a spus:

A fost logica optiunea mea din momentul in care am condamnat vaccinarea promovata de catre autoritati.

Corect. Fiecare face cat il duce capul si cat intelege.

Tocmai de aia zic de selectia naturala, care va fi pe baza de prostie in secolul XXI, nu de rezistenta a organismului in fata bolii.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, Enki said:

 

 

Just now, Enki said:

 

Sa inteleg ca, in continuare, tu numesti prostie optiunea potrivnica vaccinarii. ca esti de acord cu toate masurile . ca manifestarile eugeniste

trebuie sa aiba loc in sufletul fiecarui om care vrea sa traiasca ?

Esti om?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5 minutes ago, Enki said:

Corect. Fiecare face cat il duce capul si cat intelege.

.

Se poate intelege ca pe cei ce doresc vaccinarea, nu-i duce capul si ca sunt nevoiti sa accepte propunerea autoritatilor ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Rayn a spus:

 

Sa inteleg ca, in continuare, tu numesti prostie optiunea potrivnica vaccinarii.

Vom vedea cand se va termina pandemia.

Dar la modul general, s-a vazut deja. Parinti care au optat sa nu-si vaccineze copiii, de prosti ce sunt - a rezultat in mii de copii morti de rujeola sau meningita sau alte boli din astea de secol XIX.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×