Sari la conținut
Forum Roportal
c.max

Ce afacere ar merge in Constanta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Turismul rural(agroturismul) este mult mai rentabil pe litoral nu ai loc de mescheri...:cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Turismul rural(agroturismul) este mult mai rentabil pe litoral nu ai loc de mescheri...:cry:

asa reclama ne faci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa reclama ne faci?

 

ASA SE DERULEAZA AFACERILE PE PLAIURILE MIORITICE ... degeaba au trecut 18 ani de la revolutie :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ASA SE DERULEAZA AFACERILE PE PLAIURILE MIORITICE ... degeaba au trecut 18 ani de la revolutie :cry:

fratele meu daca esti dispus sa investesti in agrement te astept in C-ta dar nu zic ca o sa fie usor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fratele meu daca esti dispus sa investesti in agrement te astept in C-ta dar nu zic ca o sa fie usor

 

 

Ca sa folosesc o expresie cunoscuta "sunt pe val", vreau sa vad ce procedura exista ptr obtinerea de fonduri Sapard(eventual) pentru un teren pe la Campulung Muscel, am pus anuntul cu terenul pe okazii si astept un partener de afaceri, daca stii pe cineva amator il pun in legatura cu persoana in speta :cry: :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca sa folosesc o expresie cunoscuta "sunt pe val", vreau sa vad ce procedura exista ptr obtinerea de fonduri Sapard(eventual) pentru un teren pe la Campulung Muscel, am pus anuntul cu terenul pe okazii si astept un partener de afaceri, daca stii pe cineva amator il pun in legatura cu persoana in speta :cry: :(

ap

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ceva legat de agrement nautic in mamaia , dar ceva nou , te astept :P

 

Capitanu Lup de Mare e deja minciuna, nu? Oricum, omul e batran si isi mai scoate un ciubuc - chiar bun. Capitanu lup de mare va invita la plimbare!! :) Haideti, drrragii mei, la o plimbare kleine in Wasar cu vaporasu... Asta era mosuletzu d evara trecuta din Mamaia - ii stiu poeziile pe de rost...

Ar merge si ceva mai... faceti poza cu vaca de mare... sau... poate il ia maestru pa tataie la afacerea astam, desi usor nu o sa-i fie...

Editat de Andrii-Popa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×