Sari la conținut
Forum Roportal
R

Gripa aviara: Manipulare grosolana!

Postări Recomandate

Noutati despre gripa aviara: القصف قصة و عبرة مفاجأة الطواف بالسباحة قصص جريمة هزت السعودية كلوديا سفينة نوح برمودا يقتل الطفل مجاعة الشيعة و عاشورا مسابقة الموت العلاج بالماء فرعون قطار نفرات تهبب فيهم إيـه حدث عامينزعون حجابها كولجيت احذروها أب للبيع جبل جليدي يستاهل في كلية البنات عجائب و غرائب أكرهك دعني الله أعلم شباب آخر زمن ثعبان يبلع رجل فيراري كم/س حكمة الرسول عدد من‎ ….deci clar.... situatia e grava

@Marlboro

Ai dreptate, situatia e grava, dar reply-ul tau nu prea are legatura cu topicul :stars:

Traducere:

القصف قصة و عبرة مفاجأة الطواف بالسباحة قصص جريمة هزت السعودية كلوديا سفينة نوح برمودا يقتل الطفل مجاعة

care inseamna:

The bombardment is a story and the circuiting surprise lesson by the swimmer crime stories Saudi Arabia shook Claudia the Noah's Ark Brmoudmn

@All

Referitor la topic: E clar ca gripa aviara e o inscenare [ ca si Rapirea din Irak, razboiul din Afghanistam, viitorul razboi din Iran, 11 septembrie, etc. ] si ca multi bani [ platiti din impozite tot de noi, cetatenii ] se vor duce in buzunarele unor "domni".La fel e si in cazul "Inundatiilor", dar acest lucru este o alta poveste. Traim in Romania, asta e....

Editat de N1CKH0LAS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca eu stiu ca o companie va lansa un nou medicament, singurul medicament cura a...sa zicem sidei...voi pune o mie doe de dolari in stock-ul acelei companii, o saptamana inainte de lansare..garantat! minimum 100% profit! Imaginati-va milioane de dolari investit astfel!

Pentru procedeul ăsta se face

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gripa aviara: Manipulare grosolana!, Intoxicarea publicului cu minciuni SRI

 

Este posibil ca in orice panica sa se faca si bani dar nu uitati ca aceasta gripa a adus si victime si nu numai putine. Realitatea este ca am avut si o anumita bafta deoarece organizatia de prevenirea bolilor pe cale globala cu sediul in Elvetia a organizat promt fortand UE sa actioneze rapid.

Ca o fii existand speculatii ca " cineva profita " sincer imi este egal atata timp cat pe piata exista medicamente preventive ptr orice contaminare.Dar distractia este ca institutul german din Erlangen analizase medicamentele actuale care exista ptr gripa aviara si ele nu au nici un efect. .Deci hai sa nu fiim copii prea mult nu se imbogatesc investitorii. :yahoo: dupa ce germanii au facut public rezultatele.

 

Cu stima si respect

Protector

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a naiba gripa vine din est , dinspre china si parca de prin turcia pe undeva iar la noi focarul de infectie incepe din centrul tarii...cu siguranta ca au luat cateva gaini le-au pus niste rachete maverick sub aripi le-au injectat virusul si le-au trimis la noi.....totul a fost facut in scopt economic , cade obieci si probabil ca sunt asa de obisnuiti sa minta incat se conving si pe ei ca este adevarat ce abereaza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×