Jump to content
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Recommended Posts

Ofsaid clar la golul ungurilor. Nu tre să ne supărăm. Din nefericire,  regulamentul e nașpa. Care spune că nu tre să semnalizezi din prima și să aștepți nu mai știu ce...

În rest, ungurii s-au apărat bine , însă au căzut psihic după bulibășeala de la primul gol.

• Like 1
  • Upvote 1

1-0 pentru Franța. Felicitări! Francezii demonstrează forma bună, iar nemții demonstrează lipsa de formă.

Bun. Încep meciurile din cea de-a doua rundă a grupelor:

Finlanda - Rusia: 0-1

Turcia - Țara Galilor 2-1

Italia -Elveția: 1-0

• Like 1

Acum 7 ore, Vriies a spus:

Ofsaid clar la golul ungurilor. Nu tre să ne supărăm. Din nefericire,  regulamentul e nașpa. Care spune că nu tre să semnalizezi din prima și să aștepți nu mai știu ce...

În rest, ungurii s-au apărat bine , însă au căzut psihic după bulibășeala de la primul gol.

A fost o MAFIOTEALA din primul minut al acelui what ever, prostul asa de Ronaldo trebuia promovat am inteles sa fie ca a depasit la goluri pe nu stiu cine si nu se intampla.  Voiam sa va intreb cum de numele lui nu s-a pomenit nici de 5 ori inainte de gol???  Parca nici nu era pe teren, comentatorii dadeau din gura ca nici ei nu s-au asteptat la asa o scena si ca n-ar fi sfarsitul lumii pentru Ronaldo, doar un foarte mare "Set Beck"  in CV-ul profesional.   Dupa asta imediat au inceput sa schimbe jucatori sa se intample nu conteaza cum orice doar el sa fie primul.

Pariorii/Mafia au aranjat totul cu sume uriase, ca in toate sporturile, in Hollywood, si alte locuri unde din preferati se traieste!!!   Am vazut destul, totul e falsificat in favoarea cuiva mereu.

Nu dau un fraque pe sporturi si celebritati false.   Da Europa este United, de ce se face asa o mare diferenta intre anumite rase umane???  Ca ungurii nu accepta conceptiile de fiinta nascatoare de la niste  mada' faqa'  si alte smecherii politice, ca tocmai se fac mari proteste contra aceste prioritati americane si nemtesti???