Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

De ce are Ronaldo jacheta cu maneci lungi???  Ii e frig sau sa fie usor recunoscut din turma  :derisive:

Tactica pana-n acest moment al portughezilor este sa elimine unu din echipa maghiara sa fie ei in avantaj.   

Intrebarea zilei este: - Care-i secretul Gulas-ului Hungarian???

Sper ca n-au pariat multi pe scorul pana la pauza???   

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stadion plin, da? Cre că-i pentru prima oară când văd un stadion plin, după ce a început covidiada.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar mă iau de comentatori: comentatorul meciului Ungaria-Portugalia este ajutat de nevastă-sa, cred. Dialoghează frumos, ea a vorbit peste el de câteva ori.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
10 minutes ago, gargbird said:

Iar mă iau de comentatori: comentatorul meciului Ungaria-Portugalia este ajutat de nevastă-sa, cred. Dialoghează frumos, ea a vorbit peste el de câteva ori.

Te cam iei degeaba. Tipa care comentează e Ioana Cosma. Mai prezintă și mai comentează evenimente sportive. O face binișor, să zic așa. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 25 minute, Vriies a spus:

Stadion plin, da? Cre că-i pentru prima oară când văd un stadion plin, după ce a început covidiada.

E si Presedintele Ungariei prezent, e plina arena de suporteri dar n-am mai vazut in timp ce se canta imnul sa fie cu bratele pe umarul celuilalt.  Nu stiu ce fel de obicei este si asta, inseamna ca de foarte demult timp n-am mai vazut un meci, dar nimic prea mult nici din alte programe la TV.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 43 minute, observant a spus:

De ce Romania nu joaca la Euro, iar Ungaria este in crestere de forma:  

Parca trebuie sa se califice, daca nu ma insel?    Nu acea suma de intretinut o echipa de fotbal sau hockey este chiar motivarea, dar de unde sa stiu eu,  precis au specislistii romani o explicatie si la asta.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu inteleg de ce a fost anulat un gol???  In viata mea prima oara am vazut asa ceva din 1964 incoace.  

Cand mingea e in poarta/plasa e gol.   Altceva e munca de MAFIA.   Cred ca a fost pentru ultima oara ca mai pierd timp cu fotbal sau alt sport.  Doar rasism ca sa fie Ronaldo omul zilei.

Am si stins TV-ul, n-am treaba cu activitatile astea non sportive, doar politic motivate.    

  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Felicitări, alex! 

Pentru tine:

 

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×