Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

Lupte de stradă prin careuri, mai sunt vreo 5 min din prelungiri și io aproape c-am terminat berea aia, pe care o rezervasem pentru prelungiri. Dar nu-i bai, că mai am una și pentru loviturile de la 11 m, de va fi să fie! :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bă ej nebun? Mi-a ieșit și rezultatul din prelungiri! Adică, tot 1-1. Dacă-mi iese și pronosticul pentru rezultatul loviturilor de departajare de la 11 m, ce mă fac? 

Pe bune, nu prea aș vrea! Mă mai trezesc la ușă cu femei sau flăcăi care să mă întrebe: „Bre, zi-mi și mie dacă m-a înșelat aia sau ăla!”. Sau alte chestii. Brrrr! Pe bune că n-aș vrea! Mai bine să apere Donnarumma și să câștige Italia! :laugh:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-au convins italienii meciul asta, dar ma bucur ENORM ca au castigat, indiferent de joc. Felicitari, Italia!!!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gata și cu odiseea acestui Campionat European. 

Cum spuneam, Donnarumma a fost erou, iar io scăpai de povara de a fi profet! :biggrin:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uite ca s-a m-ai scris scris o scris o pagina de istorie, am ajuns si la finalul acestui campionat. Pt toti cei care au comentat si facut pronosticuri reusite sau mai putin reusite dedic aceasta melodie care este si imn oficial al EURO 2020 

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zisesem eu de un 3-2, vazusem eu ceva in glob, dar alea erau golurile de la penalties :lol2:

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×