Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

Eu acum m-am trezit  ... sint la cafea cu Integrame.   Am usa intre bucatarie si Living room si nu pot sa-l deschid ca OMU' a decis sa se trateze cu niste bomboane din plante care au miros de MUCEGAI, simt pentru prima oara din viata mea asa ceva, si nu-l pot suferi, ma sufoca si altele.   Sper sa-i treaca conditia pentru care l-a luat, nici nu stiu daca el stie ce face ca cineva i-a zis ceva ca-i bun ... O sa curat si prajesc peste ca sa fiu in alte arome ca deja am suferit azi de un atac de usturoi ca el se trateaza si cu asta pe stomacul gol dar a uitat sa inchida borcanul si sa-l puna in frigider, a plecat la plimbarea matinala la 4 dimineata, parte din tratament contra ... minus infinit.       

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Francezii nici n-au ajuns bine în București, că au și început să facă fițe. Ba că-i enervează spectatorii care încercau să tragă cu ochiul la antrenamentul lor, ba că era prea cald, ba că nu le convenea aia, ba că se auzea muzica prea tare la unul din saloanele hotelului etc.  

Editat de Vriies
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 25 minute, Vriies a spus:

Francezii nici n-au ajuns bine în București, că au și început să facă fițe. Ba că-i enervează spectatorii care încercau să tragă cu ochiul la antrenamentul lor, ba că era prea cald, ba că nu le convenea aia, ba că se auzea muzica prea tare la unul din saloanele hotelului etc.  

Pai uite cum i-au intampinat romanii,ceva mai romanesc nu se putea :lol2:

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 26 minute, Vriies a spus:

Francezii nici n-au ajuns bine în București, că au și început să facă fițe. Ba că-i enervează spectatorii care încercau să tragă cu ochiul la antrenamentul lor, ba că era prea cald, ba că nu le convenea aia, ba că se auzea muzica prea tare la unul din saloanele hotelului etc.  

Muzica aia auzeam si eu dar nu stiam de unde vine.  Credeam ca din tribune ... dar cat de prost joaca francezii azi, ma surprinde. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca joaca elvetienii foarte bine, nu neaparat francezii prost.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, alexandru_al3c said:

Pai uite cum i-au intampinat romanii,ceva mai romanesc nu se putea :lol2:

 

Hmm, nu neapărat în mod negativ. Bine, cu o miștocăreală din aia tip „de după blocuri”. Pe pariu că ăia erau o gașcă de puști a căror pasiune nu era mersul la bibliotecă sau filmele lui Tarkovsky. :laugh:

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Just now, alexandru_al3c said:

Sunt singurul care s-ar bucura sa fie eliminata Franta?

Nope! :biggrin:

Dar, sincer, nu cred. Aș zice că elvețienii au dat gol prea devreme :smile: și că francezii vor egala.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×