Sari la conținut
Forum Roportal
Vriies

Campionatul European de Fotbal 2020

Postări Recomandate

Ofsaid clar la golul ungurilor. Nu tre să ne supărăm. Din nefericire,  regulamentul e nașpa. Care spune că nu tre să semnalizezi din prima și să aștepți nu mai știu ce...

În rest, ungurii s-au apărat bine , însă au căzut psihic după bulibășeala de la primul gol.

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1-0 pentru Franța. Felicitări! Francezii demonstrează forma bună, iar nemții demonstrează lipsa de formă.

 

Bun. Încep meciurile din cea de-a doua rundă a grupelor:

Finlanda - Rusia: 0-1

Turcia - Țara Galilor 2-1

Italia -Elveția: 1-0

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 7 ore, Vriies a spus:

Ofsaid clar la golul ungurilor. Nu tre să ne supărăm. Din nefericire,  regulamentul e nașpa. Care spune că nu tre să semnalizezi din prima și să aștepți nu mai știu ce...

În rest, ungurii s-au apărat bine , însă au căzut psihic după bulibășeala de la primul gol.

A fost o MAFIOTEALA din primul minut al acelui what ever, prostul asa de Ronaldo trebuia promovat am inteles sa fie ca a depasit la goluri pe nu stiu cine si nu se intampla.  Voiam sa va intreb cum de numele lui nu s-a pomenit nici de 5 ori inainte de gol???  Parca nici nu era pe teren, comentatorii dadeau din gura ca nici ei nu s-au asteptat la asa o scena si ca n-ar fi sfarsitul lumii pentru Ronaldo, doar un foarte mare "Set Beck"  in CV-ul profesional.   Dupa asta imediat au inceput sa schimbe jucatori sa se intample nu conteaza cum orice doar el sa fie primul.

Pariorii/Mafia au aranjat totul cu sume uriase, ca in toate sporturile, in Hollywood, si alte locuri unde din preferati se traieste!!!   Am vazut destul, totul e falsificat in favoarea cuiva mereu.

Nu dau un fraque pe sporturi si celebritati false.   Da Europa este United, de ce se face asa o mare diferenta intre anumite rase umane???  Ca ungurii nu accepta conceptiile de fiinta nascatoare de la niste  mada' faqa'  si alte smecherii politice, ca tocmai se fac mari proteste contra aceste prioritati americane si nemtesti???   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bre, dar puțini mai suntem azi. Vorba aia și dați-mi voie să bag o cugetare: „Am fost mulți și am rămas puțini!” :laugh:

Alex, se pare că doar noi doi băgarăm pronosticuri! :lol2:

Mai e puțin și-ncepe Turcia - Țara Galilor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au trecut vreo 20 de minute din prima repriză și turcii joacă cam slab. Adică sunt cam pe aceeași linie cu meciul inițial pe care l-au pierdut cu Italia. Sincer, mă surprinde un pic jocul slab al turcilor, având în vedere ultimele jocuri ale lor înainte de startul CE. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 24 minute, Vriies a spus:

Bre, dar puțini mai suntem azi. Vorba aia și dați-mi voie să bag o cugetare: „Am fost mulți și am rămas puțini!” :laugh:

Alex, se pare că doar noi doi băgarăm pronosticuri! :lol2:

Mai e puțin și-ncepe Turcia - Țara Galilor...

Eu m-am bucurat de autogolul de ieri :flex: mai aștept câteva autogoluri ca să-mi iasă și o combinație banoasa:w00t: :laugh: la mai multe deci!! 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
2 minutes ago, gargbird said:

Turcia-Wales: 1-2

Italia-Elveția: 2-1

Veniși cam târziu, coane, cu pronosticul dintre Turcia și Wales, adică trecură deja vreo 25 de min de la începerea meciului. 

Dar bine, hai, acceptăm, că suntem băieți buni. Nu-i așa alex? :laugh:

 

Dar e ultima chestie, așa? Pronosticul tre să se facă, așa, cu măcar cu o secundă înaintea începerii meciului. :laugh:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
7 minutes ago, Saddeea said:

Eu m-am bucurat de autogolul de ieri :flex: mai aștept câteva autogoluri ca să-mi iasă și o combinație banoasa:w00t: :laugh: la mai multe deci!! 

Wow! Ce combinație bănoasă? Chiar mă făcuși curios! :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×