Sari la conținut
Forum Roportal
rares xp

Cd virtual?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cel mai bun pentru imagini de CD si CD virtual este Alcool eu il folosesc cu brio si are o gramada de optiuni si eu lam testat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poti sa folosesti si Nero, care are optiunea IMAGE DRIVE si cu ajjutorul careia poti sa joci jocurile preferate fara a ai fi nevoit sa introduci cd-ul in unitate . Insa vei avea mai mult loc ocupat pe hard-disca .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

exista un program numit daemon tools si poate simula pana la 4 virtual cd, sau dvds .. il gasesti cu google foarte usor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea e ca Alcohool e cel mai marfa si eu deasemnea il folosesc !! Ma rog Daemon Tools recunoate mai multe formate asta e partea a doua dar oricum e marfa Alcohool !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daemon...Alcohol(alcool in unele parti)Neatza!Dupe mine cel mai bun este WinOnCD.Recunoaste toate formatele,simuleaza pana la 5 CD-uri deodata,iti face si imaginea,e si inlocuitor pt nero(da tot nero folosesc),are si media player(da habar n-am cum naibii se foloseste)si daca ai imagine ti-o scrie pe cd(sau dvd).Apropo,vreau si io sa intreb care e mey diferenta dintre Alcohol 120% si Alcohol 60% park sau ceva in genu

 

 

 

WinOnCD-Incercati-l,o sa mearga :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×