Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

On 7/27/2019 at 10:16 AM, NicolaeT said:

Saptamana trecuta m-am intalnit cu 7 femei. Cu 2 am facut sex, pe inca una am sarutat-o. Dar cu niciuna nu am simtit ca as putea avea o relatie. Nu stiu ce mai fac. Incerc totul dar nu se intampla. Ce poti face mai mult decat sa te intalnesti zilnic cu cate o femeie diferita timp de o saptamana ? Sa continui asa luni si ani la randul ???

Da, continui asa pana gasesti una potrivita, aia e, nu ai 85 ani sa zici ca s-a terminat viata, poti iesi cu 100 si sa nu dai de aia okey.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reale,  ai plecat la vânătoare să culegem căprioare?     Ha ha ha!     
 

Editat de Tomaso
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NicolaeT, stii care e problema la tine? Ça joci teatru, ai devenit un cabotin. Bun, asta e ca joci tu teatru, nu e singura problema, nici ultima. Nu esti singura persoana, nici ultima. Si eu am jucat teatru. Dar stii care e diferenta intre noi? Nu, nu de averi imaginaire, ci de constientizati, si de incercare à de a evolua. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 06.11.2020 la 1:10, Freitodekel a spus:

NicolaeT, stii care e problema la tine? Ça joci teatru, ai devenit un cabotin. Bun, asta e ca joci tu teatru, nu e singura problema, nici ultima. Nu esti singura persoana, nici ultima. Si eu am jucat teatru. Dar stii care e diferenta intre noi? Nu, nu de averi imaginaire, ci de constientizati, si de incercare à de a evolua. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pfoai, cabotin! E puțin spus! E Satana p... Narcisismului, scuzați exprimarea trivială. Mă gândesc mereu cat de lunga o fi. Bine că nu v-ați mutut. Huhuhaha.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×