Sari la conținut
Forum Roportal
bunicutzuION

De ce sa-l votam pe NASTASE la primaria Bucurestiul?

L-ati vota pe Nastase la primaria capitalei ?????  

  1. 1. L-ati vota pe Nastase la primaria capitalei ?????

    • DA pentru ca e o persoana inteligenta si nu e un MITOCAN
      1
    • DA pentru ca daca ar fi vrut sa fie presedinte ar fi candidat acum 4 ani in locul Domnuluil COMUNIST, insa nu a vrut
      0
    • DA pentru ca Nastase sa-i faca in ciuda lui Basescu cand ii v-a ocupa fotoliul de primar
      0
    • DA pentru ca nu mai avem un alt Basescu, deci ne descurcam cu ce vom avea
      2
    • DA pentru ca spre deosebire de Basescu, Nastase nu v-a pleca niciodata la Cotroceni (decat in vizita)
      1
    • NU pentru ca nici macar asta nu merita
      10


Postări Recomandate

De ce sa-la votam pe NASTASE la primaria Bucurestiul?

Va rog foarte frumos sa luati in serios acest chestionar pentru ca si Dl Nastase ne i-a in serios cand il intrebam de coruptie(nu exista spune el) si nu ar fi frumos din partea noastra sa glumim pe seama dansului.

 

Deci v-as ruga sa scrieti calitatile pe care le are Adrian Nastase, calitati ce la-ar face un competitor puternic pentru primaria capitalei dupa un eventual (100%) esec pe 12 decembrie ::evil::

 

:twisted:

 

pe.sa. Nu scrieti si defectele. (ordin de sus)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu scriu defectele ? Atunci reply-ul ar trebui sa arate asa :

 

                                                         

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa nu scriu defectele ? Atunci reply-ul ar trebui sa arate asa :  

 

                                                         

 

 

dar la asta se aduga si

 

 

 

 

::evil:: ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai are cineva de adaugat ceva.... :?:  ::evil::  ::):
Da eu

 

 

Acum vorbind serios Nastase, mi se pare mult mai potrivit pentru presedentie:

Studii  

1973 - Universitatea Bucuresti, Facultatea de Drept.  

1978 - Universitatea Bucuresti, Facultatea de Istorie-Filozofie, sectia Sociologie.  

1987 - Doctor in drept, specialitatea Drept international public, la Universitatea din Bucuresti.

 

http://www.gov.ro/guvernul/afis-ministru.p...dcabinet=1&te=2

 

Asta nu inseamna ca o sa-la votez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincera sa fiu,Nastase mi se pare cel mai potrivit pentru presedintie tinand cont de faptul ca nu exista alta alternativa viabila.

Nici nu as vrea sa-mi imaginez cum am arata in ochii lumii cu un presedinte ca Basescu sau Vadim!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai acum el conduce .... daca ar fi si presedinte chiar nu ar mai avea nici o taina .... vom ajunge intr-o totala dictatura nastasiana

 

ar fi chiar cireasa de pe tort! ::): ::): ...... :) .... cred ca mai bine ar fi sa te uiti ..... :evil: .......:) .......... :) imprejur ... cozminca vegheaza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca vom avea parte de o"dictatura nastasiana",asa cum plastic te-ai exprimat.Ma uit in jur,la recomandarea ta,si nu vad decat democratie.Cu mici scapari,dar DEMOCRATIE!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nastase presedinte. :socca: :evil: sper ca nu o sa iasa el ! de Vadim nici nu se pune problema! :socca: :? Doamne fereste sa iasa Vadim!

Basescu mi se pare cel mai potrivit dintre toti candidatii! macar el are ceva in cap! Pe Nastase nu pot sa-la vad ! e definitia ipocriziei si perversitatii in persoana!

:twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×