Sari la conținut
Forum Roportal
NicolaeT

Dupa cat timp apare indragosteala ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca ma vad cu o fata de o luna si inca nu mi-a facut vreo declaratie de dragoste, mai are rost sa continui ? Cat de tarziu poate aparea indragosteala ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nicolae e Fernanda 2.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti s-a intamplat asta? pe bune? nu stiu unde le gasesti. Trebuia sa cada lata de la prima intalnire.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai am mai zis in alt topic, ne-am indragostit unul de altul de la prima intalnire de la o atingere pe mana. Iar de Infinite_Tristese de aici de pe forum, m-am indragostit cam in a 3-a zi de vorbit pe mess. Dar in general, cam care e perioada in care se produce indragosteala ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne omori cu întrebările astea :))

 

Nu mai trata arata la modul general. Spune-ne mai bine care e povestea cu fata de acum, daca vrei sa identificam ce nu pușcă :)

 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu trebuie sa simt ceva cam din prima secunda, chiar daca asta ajunge sa se manifeste mai tarziu. Altfel, niciodata dupa aceea, nici nu ma chinui sa incerc daca nu am simtit de la inceput... ceva. Eu zc ceva, dar de regula ori e un adevarat vartej, ori nimic.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A, si prin urmare, raspunsul e depinde. Nu exista nimic prestabilit, cu atat mai mult cand vine vorba de dragoste.

Plus, impartasesc si eu parerea aceea cu distinctia dintre dragoste si iubire.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 ore, Stu' a spus:

Spune-ne mai bine care e povestea cu fata de acum, daca vrei sa identificam ce nu pușcă :)

 

Am intrebat-o cat de repede se indragostise in relatiile anterioare si a zis ca imediat. Deci e clar. RIP!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, NicolaeT a spus:

Iar de Infinite_Tristese de aici de pe forum, m-am indragostit cam in a 3-a zi de vorbit pe mess.

Si te-ai debarasat de ea in cam a 3-a zi de cand ai vazut-o, pare-mi-se. Ai invatat ceva din asta?

 

Acum 6 ore, NicolaeT a spus:

Pai am mai zis in alt topic, ne-am indragostit unul de altul de la prima intalnire de la o atingere pe mana.

Astea sunt experientele cu care te laudai? :))))

 

Acum 9 ore, NicolaeT a spus:

Daca ma vad cu o fata de o luna si inca nu mi-a facut vreo declaratie de dragoste, mai are rost sa continui ?

Tu te-ai indragostit? I-ai facut declaratie de dragoste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×