Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 5 ore, Almacretu a spus:

Buna din nou.Pe mine mă interesează o vraja de legare pt un băiat, vreau sa am o relație cu el, există sentimente din partea mea și nu e doar un moft.Nu-mi spuneți de liberul arbitru pt că știu toate astea.Cred că și el e atras de mine dar între noi nu a fost ceva concret până acum și eu mi-l doresc foarte mult și știu că sunt persoane care au anumite capacități și pot să facă aceste lucruri.Sper să mă puteți ajuta concret că până acum am întâlnit doar escroci.

 

Ce vrei tu e magie neagra.

Noi ne ocupam cu alba sau neutra.

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac magie in toate culorile. Apeleaza cu increde, Almita.

telefon XXXXXXXXXX

Pentru stele verzi, apasati tasta 1. Pentru rosu in fata ochilor, apasati tasta 2. Pentru galben de invidie, apasati tasta 3. Pentru inima albastra, apasati tasta 4. pentru a vedea totul in roz, apasati tasta 5.

Daca ati ajuns in zona gri, reveniti la meniul anterior.

Totul la numai 1000 de ron, fara TVA/minut

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E foarte ușor să faci mișto de cineva fără să cunoști situația respectivului.Eu cred că dacă poți ajuta pe cineva, îl îndrumi, dacă nu, nu-l judeci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce te face sa crezi ca fac misto? Adica daca eu spun ca fac magie in culori, de ce nu ma crezi?

Fii atenta aici, ca iti dau sfat gratis: conform cristaloterapiei, tu ai nevoie de magie roz, pentru ca astea ajuta in probleme sentimentale. Adica te pot rezolva cu o grila de cristale de culoarea roz: quartz roz, turmalina roz si daca gasesc sau gasesti un rodocrozit, ca asta e foarte puternic. Prin retelele lor cristaline se transmite magia si energia, tu trebuie sa iti faci un talisman care sa ti le combine pe toate astea (cristalele enumerate mai sus) plus ceva pentru potentare, deobiei un cristal de stanca (la grila la fel iti trebuie un cristal pentru potentare). Nu pot sa iti fac eu talismanul, pietrele trebuie sa te duci tu sa ti le alegi cu mana ta (quartul roz, turmalina roz si rodocrozitul), le alegi dupa cum rezonezi cu ele, ok? Dupa care le montezi pe toate in cupru si il porti la gat, in dreptul inimii.

Editat de Enki
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Citeste ce am scris, ca mi s-a facut mila de tine si ti-am dat sfat gratis, deobicei cer bani multi pentru consultare. Dupa ce iti cauti pietrele tu singura cu mana ta le alegi in functie de cum rezonezi cu ele, cauta un bijutier sa ti le monteze in cupru intr-un talisman. De preferat si bijutierul care se ocupa cu montatul sa inteleaga ce face, ca e vorba de cristaloterapie nu doar de o bijuterie simpla. Vezi pietrele pe care le alegi nu trebuie sa fie masive, mari, exista milioane de retele cristaline si in cel mai mic cristal.

Editat de Enki
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El are pe cineva acum?

Esti pregatita sa suferi orice consecinte pentru a-i incalca liberul arbitru? Inclusiv faptul ca e posibil sa il respingi sau sa il pierzi definitiv si tu sa suferi multi-multi ani din cauza obsesiei? Te condamni singura la nefericire. Si ii vei face si lui rau, plus altor persoane. E cazul sa incepi sa te iubesti pe tine si sa ai suficienta stima incat sa nu continui pe drumul asta.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 oră în urmă, Almacretu a spus:

Sherlock spui de magie neutra; n-am mai auzit până acum, in ce consta?Adică în cazul meu nu m-ar putea ajuta? 

Magia naturii,. duh, stie oricine.

Dar in cazul tau nu te poate ajuta.

Pentru ca cea mai puternica magie este magia iubirii. Chiar si atunci cand e monodirectionala.

Daca tu nu ai reusit ce ti-ai propus pana acum inseamna ca

-nu e iubire ce simti pentru acel baiat.

-acel baiat nu e heterosexual.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acest talisman cu pietre nu trebuie descântat sau....ceva de genul, adică mă întreb dacă doar pietrele pot influenta fara vreo incantație făcută asupra lor.Si odată făcut talismanul cum mă poate ajuta fix in ceea ce privește persoana lui.Eu nu vreau sa atrag iubirea la modul general ci doar iubirea lui.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×