Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Wherever you go, there you are.

Cred ca te cauti pe tine insati.

Vezi ca sunt manuale de vrajitorie gratuite pe internet.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, Almacretu a spus:

Eu nu vreau sa intru in intimități.....cât îl cunosc și alte de-astea și nu prea mă interesează multe detalii.Vreau sa fiu cu el și punct.Eu caut doar pe cineva care se pricepe la vrăji, atât și nimic mai mult.

Draga, poate ii put picioarele. Poate se pisa in chiuveta. Poate se baseste noaptea. Nu crezi ca mai intai trebuie sa il cunosti putin, inainte sa zici ca vrei sa fii cu el si punct? De ce nu incerci sa afli lucruri despre el, bine, nu astea pe care le-am enumerat in mesajul asta, ci alea din mesajul de mai demult, unde merge in vacanta, ce face in timpul liber, ce prieteni are care il cunosc mai bine.... la tine e ca si cum te-ai fi indragostit de un poster cu Brad Pitt in vremurile lui de glorie. pe poster nu se vede daca are cosuri pe fund.

Editat de Enki
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 6/13/2019 at 1:22 PM, Enki said:

Draga, poate ii put picioarele. Poate se pisa in chiuveta. Poate se baseste noaptea. Nu crezi ca mai intai trebuie sa il cunosti putin, inainte sa zici ca vrei sa fii cu el si punct? De ce nu incerci sa afli lucruri despre el, bine, nu astea pe care le-am enumerat in mesajul asta, ci alea din mesajul de mai demult, unde merge in vacanta, ce face in timpul liber, ce prieteni are care il cunosc mai bine.... la tine e ca si cum te-ai fi indragostit de un poster cu Brad Pitt in vremurile lui de glorie. pe poster nu se vede daca are cosuri pe fund.

Ai fost oleacă vulgară, să mă ierți :laugh: I-ai făcut omului un portret, vai mama lui! Dar dacă e altfel? Dacă e pe de-a-ntregul funcțional, frumos, bun, sexi și inteligent și merită ca fetele să lupte pentru el și la nevoie chiar să încerce vrăji ca să-l cucerească, eh? :smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bre, atunci vorbim cu tăti vrăjitoarili dîn Românica, să să-ntâlneștii iele in miez di noapti în mijloc di păduri să ii faca lu fata asta o vrajă dă legat barbați.

 

 

 

 

 

Si totusi, daca ii put picioarele?

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 minutes ago, Enki said:

bre, atunci vorbim cu tăti vrăjitoarili dîn Românica, să să-ntâlneștii iele in miez di noapti în mijloc di păduri să ii faca lu fata asta o vrajă dă legat barbați.

 

Si totusi, daca ii put picioarele?

Vezi că problema asta, cum că el nu s-ar ridica la așteptările ei,  i-am pus-o și io oleacă mai devreme pe acest forum. Dă-mi voie să mă citez:

„2. Mai departe, de unde știi că viața ta, presupunând reușita unei asemenea vrăjitorii de legare dincolo de voința lui, ar fi una fericită și împlinită? Dacă omul ar fi varză la pat, ți-ar da în brațe sacoșele când veniți de la piață și bonus, te-ar mai și înșela cu cine apucă? Ce-ai face, alte vrăji de despărțire?”

Dar să-i pută și picioarele? Nu, nu! Ar fi prea mult. Eu țin cu Alma și o sfătuiesc să se plieze pe o gândire pozitivă de genul: „E bun, sexi, îl vreau și aș face și vrăji ca să-l am!”

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 6/4/2019 at 9:18 AM, Almacretu said:

Buna ziua, cred că există magie și existe persoane care chiar se pricep doar că la cele câteva persoane la care am apelat nu am avut rezultate deloc.Caut pe cineva care practica magia și mă poate ajuta.Sau poate știți bătrâne de pe la sat care fac farmece și alte ritualuri.Multumesc.

 

Deci tu vrei sa faci pact cu dracii ca sa ajungi sa fi cu cineva. Cea mai proasta afacere facuta vreodata.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai...eu am deschis acest subiect în speranța că o sa am răspunsuri strict la ce-am întrebat adică dacă știe cineva vreo persoană care se ocupa cu vrăji, farmece.In ceea ce privește dacă merita tot efortul meu, dacă îi put picioarele e.t.c. eu zic că vă faceți prea multe probleme, astea-s detalii eu nu mă gândesc așa departe.Am spus și repet, nu caut neapărat o vraja care sa ne lege pt totdeauna, aș vrea ceva temporat, de exemplu pt câțiva ani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar noi aici suntem niste rebeli autentici.

Nu răspundem la așteptări cuminți. 

Ai greșit adresa.

De fapt, ai câștigat una mai buna. Depinde de tine ce alegi sa faci cu șansă asta 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 ore, Almacretu a spus:

Am spus și repet, nu caut neapărat o vraja care sa ne lege pt totdeauna, aș vrea ceva temporat, de exemplu pt câțiva ani.

De ce doresti sa ai aceasta "legatura" doar pentru cativa ani si nu pentru totdeauna?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×