Sari la conținut
Forum Roportal
amoramo44

Retete de facut bebe

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se stie ca bebelusii completeaza un cuplu. Dar daca se lasa asteptati.....

Care e povestea ta. Cum ai ramas insarcinata si dupa cat timp de cand ai incetat sa te protejezi :yes:

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se stie ca bebelusii completeaza un cuplu. Dar daca se lasa asteptati.....

Care e povestea ta. Cum ai ramas insarcinata si dupa cat timp de cand ai incetat sa te protejezi;)

Pai la noi nu s-a lasat deloc asteptata, cum a prins ocazia cum a venit cred ca ne pandea dupa usa. Iar daca se lasa asteptat eu zic ca acel cuplu sa aiba multa incredere si rabdare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un mesaj uimitor, majoritatea nu stiu cum sa se protejeze ca sa nu aiba copii!

Dar e foarte bine ca vreti bebei, trebuie doar multa rabdare caci va veni exact la timpul potrivit!

Bafta multa! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se stie ca bebelusii completeaza un cuplu. Dar daca se lasa asteptati.....

Care e povestea ta. Cum ai ramas insarcinata si dupa cat timp de cand ai incetat sa te protejezi :)

Mai poti face edit la FAUT?

Nu am ramas insarcinata , ca nu am gasit inca omul. Dar sa speram. Pana una alta NU fac bebe.

Doar deranja FAUT.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
un mesaj uimitor, majoritatea nu stiu cum sa se protejeze ca sa nu aiba copii!

Dar e foarte bine ca vreti bebei, trebuie doar multa rabdare caci va veni exact la timpul potrivit!

Bafta multa! :)

Ei na se intampla ca orice fel de protectie sa dea gres poate doar abstinenta te ajuta ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azitazi intr-un spital din Phoenix, o femeie de 32 de ani a nascut 6 bebelusi prin cezariana, 3 baietei si 3 fetite.

 

Deja cu o luna inainte la toate magazinele erau cosuri speciale pentru donatii de scutece pentru bebelusi, dupa ce a fost anuntat evenimentul al televizor.

 

Atasez articolul pe pagina Engleza daca cineva vrea sa-l citeasca.

Editat de Olga Khan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as dori sa vad si la noi cosuri pentru donatie pentru cei care au nevoie, si sa am garantia ca acele produse ajung la destinatie. dar...mai este mult de lucru in Romania!

Am facut noi o campanie pt Crucea Rosie, atunci cu inundatiile si am vindut tricouri mijto si banii s-au dus direct la sinistrati. Asa am motivat tinerii care nu au incredere in destinatia fondurilor pe ca le doneaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×