Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 minute, The Unknown a spus:

Acum observ ochelarii, adica frema foarte "à la mode" ...

Da, am doua perechi. Le alternez. Multumesc frumos, Olga. Mi-au placut ramele ca dau un aer gangsta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum le vad ca mi-ai atras atentia, nu te-a durut ca este foarte sensibila pielea acolo?  Ce am patit azi, mereu-mi fierb compot sa am zeama lunga de baut, ca de apa ma satur repede.      Azi, ridic capacul cu o mana de pe oala in care fierbea in clocote apa de o vreme cu scortisoara, cuisoare si cardamom sa le iasa aromele si cu o mana ridic castronul cu fructe, fiind greu le scap in oala aiurea si ma stropeste acea apa de oparit si peste tricoul gros din bumbac!!!   Exact cum la tine se vede floarea roz, la mine se vede tot roz de la opareala ca avea un decolteu si tricoul, am dat cu iaurt, smantana si acum si Neosporin contra durerii cu Antibiotic si altele sa-mi treaca, dar va fi sensibila pielea inca o vreme.   Daca nu ma doare va fi bine!!!

Am observat inca din copilarie ca eu nu prea vad sau observ totul desi este poate in fata mea.   Soara mea, tinea minte pana la ultima dunga de la sifonat sub brat la cineva rochia sau un detaliu asa de mic ca eu n-as fi observat niciodata.   Mai reclamau femei la mama ca am trecut langa ele in oras si nu le-am salutat ... dar eu nu le-am vazut!!!   :bb:

Precis sint Alien :lol2:  dar in contabilitate am fost mereu apreciata ca n-am avut nici o gresala, macar de 1 cent.   Am spus si la un doctor si zambea.   

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×