Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si nu, nu am ajuns la mare anul asta. 'Tu-i mama ei de treaba, nu am mai avut un concediu de anul trecut. Nu am facut vara asta decat sa lucrez. Imi e o ciuda de mor, eu sa nu inot vara?! Voiam in Vama, Doi Mai si Mamaia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 07.09.2021 la 9:02, Melania a spus:

Si nu, nu am ajuns la mare anul asta. 'Tu-i mama ei de treaba, nu am mai avut un concediu de anul trecut. Nu am facut vara asta decat sa lucrez. Imi e o ciuda de mor, eu sa nu inot vara?! Voiam in Vama, Doi Mai si Mamaia.

Cred ca se mai poate merge la mare, acolo-i mai cald ca in alta parte din tara.   Si plimbarile fac bine la corp, eu m-as duce si pentru un weekend.   Daca mergi pe jos langa mare, deja te simti altfel, eu mergeam mereu cu copiii langa ocean, deloc aproape de apa si incaltati ne plimbam cativa kilometri.   Pana rezistam contra vant in cea mai calduroasa parte al zilei, ca la 30 de km de la ocean, Inland ii spune in San Diego, mureai de caldura, dar nu langa apa, acolo italienii se jucau ncu iste bile grele in paltoane de iarna pe ei ca la New York.   

Nu stiu daca asa este vremea si acolo langa mare, dar inca tine vremea frumoasa si temperaturile sint destul de ridicate.  

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×