Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

gardbirt e un om minunat. Are toate calitățile. Până și defectele lui îi sporesc șarmul, îi dau unicitatea. Nu ai cum să nu îți placă de el. E ca o rază de soare, după o vreme friguroasă și urâtă.

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 25 minute, MissHyde a spus:

gardbirt e un om minunat. Are toate calitățile. Până și defectele lui îi sporesc șarmul, îi dau unicitatea. Nu ai cum să nu îți placă de el. E ca o rază de soare, după o vreme friguroasă și urâtă.

Măi, copil frumos, îți mulțumesc. Da' ascultă aici, eu nu sunt altceva decât un catalizator. 

Chestiile astea frumoase pe care le-ai spus acum despre mine, deși mi-au făcut inima s-o ia la galop, nu sunt despre mine, pricepi? 

De fapt tu ți-ai expus sufletul tău de copil frumos, capsici?

Hai, fă cumva să-ți fie bine, sunt sigur că poți. :kiss:

 

 

Și să nu crezi că ți-am făcut reducere doar pentru ce-ai scris despre mine. 5 lei e un preț corec.

Un latte mă costă 8 lei, deci chiar sunt generos, mai trebuie să aduc 3 lei de-acasă.

Invidioșilor.

 

  • Like 6

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si modest cat incape ..

Editat de Stu'
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea să fac sa îmi fie bine, dar sunt mereu anxioasă...

Și nu îmi pot reveni singură, trebuie să îmi zică mereu cineva că o să fie bine și că nu sunt chiar așa de tâmpită precum mă consider. 

  • Like 2
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema mea este că nu mă pot relaxa singura. Tot ce fac este sa mă autosabotez gandindu-ma la defectele mele, la greșeli, la momentele in care am reacționat urât. Degeaba îmi spun că nu trebuie să fiu așa, știu asta, dar nici corpul nu mă ascultă, reacționez de parcă aș fi "speriată", de parcă sunt zdruncinată in continuu. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×