Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

O sa inghete vegetatia sau doar e o scadere de temparatura ne-sezonala???   Pentru pomii infloriti nu este deloc bun asa ceva :no: sau plante sensibile, ca lumea acolo are cu ce sa se imbrace, altfel n-ar fi o problema.

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hehe, nu v-am spus ce pății ieri. Mâncai amendă, da' nu pen' că nu mască. Eu port mască. Faza e că am făcut o treabă aiurea în trafic. :))

si veni nenea milițian, eu eram un zâmbet toată. Zic "bună ziuaaaa!" Cu vocea mea de cea mai păsărică excitată. Adică oricum vocea mea e mai groasă decât picioarele, dar am incercat sa o schimb, o făcui cumva, nuji cum sa explik, ca și cum mi-aș fi ascuțit limba la... fierar? Sau cum era faza cu lupul din poveste?! Militzică se uita la mine puțin șocat, zâmbeam prietenos și aveam ochii căscați. :)

imi dădu amenda, punctu' și eu am zis "mulțumesc mult, să aveți o zi minunată." Voiam să îi zic că aș cam vrea să ne mai vedem, but ar fi fost total nepotrivit, chiar obraznic. Și nu, nu era sexy, aveam doar nevoie să fac caterincă 

Editat de MissHyde
  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 ore, MissHyde a spus:

Voiam să îi zic că aș cam vrea să ne mai vedem, but ar fi fost total nepotrivit, chiar obraznic. Și nu, nu era sexy, aveam doar nevoie să fac caterincă 

Da' pentru asa un compliment la un agent de circulatie in RO, EVENTUAL daca se scapa cineva, nu primeste amenda, citatie la tribunal sau mai rau, arestat pana-i vine randul la tribunal??? 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred.

Când îmi luasem "bătaia porcului" s-au dat la mine in stil nesimțit polițiștii. Și încă îmi sângerau rănile, mă bușise tare de tot sângele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-a bușit tare de tot tristețea.

Va rog sa mă iertați. Pentru tot raul. Am observat că în viața mea au apărut oameni foarte răi, care m-au întors urât de tot. Iar eu vreau doar iertare. Atât. Soțul meu iubit spune că nu am de ce sa îmi cer iertare, dar eu cred că vorbește mândria din el.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

The infamous heroin addict.

Self-sabotage at its finest, tbh.

Menopauză la 31 de ani. Om total debalansat hormonal, pe care îl critica toți din viața lui. Puteți să mă numiți "durere de inima", deși, să fiu sinceră...nu am nevroza cardiaca. Doar atacuri de panică. Ooo, daaa...și dureri, dureri cat cuprinde, cu care îmi este foarte rușine. Din cauza durerilor nu mai pot face curat câteodată. Mă aplecasem in mod greșit să arunc ceva la coșul de gunoi dar am înțepenit de durere și am stat așa, pe jos, jumătate de oră.

IMG_20210408_013628.jpg

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×