Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cu soțul meu, in pat. Nu, nu am făcut prostii nici înainte, nici după poză.

FB_IMG_1594217304542.jpg

Editat de MissHyde
  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Văleu, a venit un amic nebun (in sensul rău) și nu ne mai lasă în pace, că el a creat lumea, că el e Sfântul Ștefan. Aveam chef să fumez ceva cu soțul și a venit ăsta. Așa că m-am retras în bucătărie sa îmi fac ceai.

FB_IMG_1594230988479.jpg

  • Like 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca el a creat lumea, intreaba-l din partea mea de ce a creat asa o porcarie in care oamenii sufera ca niste caini.

Editat de observant
typo
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 1 oră, observant a spus:

Daca el a creat lumea, intreaba-l din partea mea de ce a creat asa o porcarie in care oamenii sufera ca niste caini.

Ei, hai, nu mă așteptam să pui chiar tu întrebarea asta. Come on, adică oamenii sunt perfecți și merită să trăiască în Paradis? Și Dumnezeu îi oprește?! 

Dacă m-ar pune Dumnezeu să aleg trei oameni... sau femei ca să-i salvez de la Apopocaliptus, me included, nu știu dacă aș găsi măcar unul, că eu sunt exclus din start.

Dumnezeu nu a făcut fabrici, poluare, războaie, droguri, chimicale, bănci, pești, criminali, preoți, tancuri, Einsteini, comuniști sau păiangăni.... yyyyackkkkkk!

Mă scuzați.

Come on. Lasă-l în pace pe Dumnezeu, că n-are treabă. Noi suntem prostanii, nu el.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×