Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Prima oară, gratis. A doua oară vei veni disperat la mine, in genunchi. Dă-mi! Te rog, te implor..ai să zici. Și pe bună dreptate, pământul meu e gras și bun.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 9 minute, MissHyde a spus:

Prima oară, gratis. A doua oară vei veni disperat la mine, in genunchi. Dă-mi! Te rog, te implor..ai să zici. Și pe bună dreptate, pământul meu e gras și bun.

"Gras și bun" e pleonasm.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apare ieri o fereastră de Windows cam așa: vrei sa continui cu viața? Opțiunile erau DA, NU și Cancel. Ca o vitează, am exclamat "NU!". SI apoi m-am detașat de corp și am început să văd în ceață, camera invartindu-se. Îi zic lu' al meu "Cred că mă curăț". And he said "stai in pat". Oke. Mai departe mi-e lene sa povestesc, dar hei! Dacă pot scrie înseamnă că trăiesc. Dar ceea ce mi s-a întâmplat trebuia să mi se întâmple o dată pentru că acum mă simt în viață. Până data viitoare.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

'Tu-i mortisorii ei de noapte că nu am dormit deloc. Noaptea  dinaintea zilei de ieri doar trei ore, in cursul zilei de ieri deloc.

Mâine mai suntem și invitați undeva, gata, s-a zis cu libertatea de a mă izola. Fml.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×